Dilan Polat'ın babası annesini neden öldürdü? Gözyaşları içerisinde trajediyi itiraf etti

Dilan Polat babası ile ilgili çektiği bir itiraf videosu ile sosyal medyanın gündemine oturdu. Son günlerde babası ve annesi ile ilgili şantaj mesajları aldığını belirten Dilan Polat, sosyal medya hesabından gözyaşları içerisinde çektiği video ile yaşadıklarını anlattı. Dilan Polat'ın babasının annesini öldürdüğü ortaya çıkarken olayın aslı hiç de sosyal medyaya yansıtılan gibi çıkmadı.

MAGAZİN 16.05.2020, 16:51 21.06.2020, 02:05 Melek Eren - Editör, Genel Yayın Yönetmeni
Dilan Polat'ın babası annesini neden öldürdü? Gözyaşları içerisinde trajediyi itiraf etti

Sosyal medyada 1.6 milyon takipçisi bulunan fenomen Dilan Polat babası ile ilgili şantaj aldığına dair sosyal medya hesabından bir video paylaştı. Gözyaşlarına boğulan sosyal medya fenomeni babasının annesini öldürdüğünü itiraf ederken herkes olayın nedenini merak etmeye başladı. Peki Dilan Polat'ın babası annesini neden öldürdü?

Beyin tümörü yüzünden bilincini kaybetti

banner32
Dilan Polat babası ile ilgili bir itiraf videosu çekerken babasının beyin tümörü olduğunu ne yaptığını bilmez bir şekilde annesini öldürdüğünü söyledi. Annesinin de babasının da çok iyi insanlar olduğunu söyleyen Dilan Polat, Küçük yaşta anne ve babasını kaybettiğini bunun acısını yıllardır içinde tuttuğunu ve kimseyle paylaşmadığını söyledi. Son günlerde bir kadın tarafından tehdit edildiğini söyleyen Dilan Polat, artık dayanamadığını o yüzden de bütün bunları anlatmak için bu videoyu çektiğini gözyaşları içerisinde anlattı. Kesinlikle aldatma ile alakalı bir durum olmadığını söyleyen Dilan Polat, babasının beyin tümörü yüzünden bilincinin kaybolduğunu bu nedenle de bir anlık gözüne perde inmesi sonucunda annesini öldürdüğünü anlattı.

Dilan Polat'ın babası ile tehdit ediyordu

Dilan Polat'ı babası ile tehdit eden kadının kimliği de herkes tarafından merak ediliyordu. Dilan Polat’a şantaj yapan kişi kim sorusunun yanıtı Sabahtan beri sosyal medyada en çok arananlar arasında yer alırken bu kadının yine sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezi sahibi Neslim Güngen olduğu ortaya çıktı. Her ne kadar Neslim Güngen şantaj yaptığı iddialarına reddetse de sosyal medyada olaya dair çok sayıda ses kaydı ve videoda yayınlandı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@