Dışarı Çıkamayan Serel Yereli Geceliği ile Cama Çıkıp Sınırları Zorladı

Bir dönem Kanal D ekranlarında yayınlanan Bodrum Masalı dizisi ile tanınan Serel Yereli daha sonra Instagram hesabından yaptığı cesur paylaşımlar da gündeme gelmeye başladı. Corona virüs salgını nedeniyle evinden çıkamayan Serel Yereli bu defa sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla herkesin ağzını açık bıraktı.

Dışarı Çıkamayan Serel Yereli Geceliği ile Cama Çıkıp Sınırları Zorladı

Kanal D'de bir döneme ekranlara gelen ve çok sevilen dizilerden olan Bodrum Masalı isimli dizide rol alan ve adını bu şekilde duyuran oyuncu Serel Yereli dizinin ardından sosyal medya hesabındaki cesur paylaşımları ile dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor. Birbirinden iddialı pozları Instagram hesabından paylaşan ve binlerce beğeni alan Serel Yereli son dönemlerde yaptığı paylaşımlara benzer bir paylaşımı da karantina günlerinde yaptı.

Geceliğiyle Cama Çıkıp Poz Verdi

banner32
Son zamanlarda şarkıcılığa merak saran ve bu nedenle de Türkiye'yi terk edip İngiltere'de yaşamaya başlayan Serel Yereli Corona virüs nedeniyle karantinada olduğu bugünlerde sosyal medya hesabından cesur paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Evinin penceresine çıkan ve geceliği ile pencerede poz veren Serel Yereli yine sosyal medyayı çalkaladı.

Takipçilerinden Tepki Geldi

Serel Yereli gecelikle çektirdiği fotoğrafını sosyal medya hesabından “Hiçbir şey seni mahalledeki sürtüklerle kıyaslayamaz" Notunu düşerek paylaştı. Bunun üzerine 1 takipçisi fotoğrafın altına “Mahalle yanarken saç taranmış" Yorumunu yaparken Serel yereli ise her zamanki gibi yanıtını verdi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@