Dizi setinde büyük kriz! Başrol oyuncusu seti terk etti

Ülkemizde etkisini gösteren koronavrüs sebebiyle dizilerden bazıları çekimlere ara verme kararı alırken bazı diziler yayınlanmaya devam ediyor. Çekimleri devam eden dizilerden biri olan ‘Güvercin’ dizisinin setinde koronavirüs krizi çıktı ve dizinin başrol oyuncusu Mehmet Ali Nuroğlu seti terk etti.

MAGAZİN 24.03.2020, 10:58 24.03.2020, 11:49 Sema Topbaş - sema.topbas@canlihaber.com
Dizi setinde büyük kriz! Başrol oyuncusu seti terk etti

Ülkemizde etkisini gösteren koronavrüs sebebiyle dizilerden bazıları çekimlere ara verme kararı alırken bazı diziler yayınlanmaya devam ediyor. Çekimleri devam eden dizilerden biri olan ‘Güvercin’ dizisinin setinde koronavirüs krizi çıktı ve dizinin başrol oyuncusu Mehmet Ali Nuroğlu seti terk etti. Salgın sebebiyle tedbir amaçlı çekimlere ara verilmemesine öfkelenen ünlü oyuncu dizi setini terk ederek diziden ayrıldı.

Başrol Oyuncusu Dizi Setini Terk Etti

Dünya genelinde etkili olan ve insan sağlığını doğrudan etkileyen yeni tip koronavirüs salgınının ülkemizde de görülmeye başlamasıyla birçok tedbir ar arda gelmiş ve yetkililer sık sık uyarılarında mecburiyeti olmayan vatandaşların evlerinden çıkmamaları konusunda uyarılarda bulunmuştu. Salgın sebebiyle dizi sektöründe de bazı diziler tedbir amaçlı geçici bir süreliğine setleri durdurma kararı aldı. Ancak bazı diziler virüse rağmen çekimlerine hala devam ediyor. Çekimlerine devam eden ve oyuncularını isyan ettiren dizilerden biri de Star TV ekranlarına yayınlanan Güvercin dizisi. Dizinin başrol oyuncusu Mehmet Ali Nuroğlu, virüs tedbirleri kapsamında sete ara verilmemesi karşısında öfkesini dile getirerek seti terk etti.

Başrol Oyuncusuyla Anlaşma Sağlanmazsa Dizi Final Kararı Alacak

Dizinin başrol oyuncusu olan Mehmet Ali Nuroğlu’nun koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında dizi setine ara verilmemesi karşısında öfkelendiği ve seti terk ederek diziden ayrıldığı öğrenilirken bu durum karşısında dizinin de final yapma durumuyla karşı karşıya kaldığı belirtildi. Eğer Mehmet Ali Nuroğlu ile uzlaşmaya varılamazsa Güvercin dizisinin final yapacağı öne sürüldü. Şimdilik her iki tarafta sessizliğini korurken dizinin yapımcısından ekranlara veda edip etmeyeceği yönünde resmi bir açıklama henüz yapılmadı.


 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@