Dominik dönüşü karantinaya alınan Hakan Hatipoğlu’ndan açıklama

Türkiye’de etkisini sürdüren yeni tip koronavirüs salgını kapsamında zor günler yaşanmaya devam ederken Dominik dönüşünde karantinaya alınan Hakan Hatipoğlu, kızından ve eşinden ayrı kalmasının ne kadar zor olduğunu söyledi.

MAGAZİN 20.03.2020, 18:25 Sema Topbaş
Dominik dönüşü karantinaya alınan Hakan Hatipoğlu’ndan açıklama

Türkiye’de etkisini sürdüren yeni tip koronavirüs salgını kapsamında zor günler yaşanmaya devam ederken Dominik dönüşünde karantinaya alınan Hakan Hatipoğlu, kızından ve eşinden ayrı kalmasının ne kadar zor olduğunu söyledi. Survivor’da yorumculuk yapan ve eski bir Survivor yarışmacısı olan Hakan Hatipoğlu, Dominik dönüşünde karantina altına alındıktan sonra sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak yaşadığı zorluğu anlattı.

Dominik Dönüşü Karantinaya Alındı

banner32
TV8 ekranlarında yorumculuk yapan ve bir dönem Survivor yarışmasında yarışan Hakan Hatipoğlu, yaklaşık 10 gündür sosyal medya hesabından herhangi bir paylaşım yapmamasıyla dikkat çekmişti. Aradan geçen 10 günlük bir zaman sonrasında sosyal medya hesabından açıklama yapan Hatipoğlu, karantinada olduğunu söyledi. Çin Vuhan kentinde başlayan ve dünya geneline yayılan yeni tip koronavirüsün Türkiye’de de etkili olduğu bugünlerde 14 gün kuralına uyan ve kendisini karantina altına alan Hakan Hatipoğlu, son olarak vakaların görüldüğü Dominik’ten dönmesinin hemen ardından kendisini ailesinden uzak bir yerde hemen karantinaya aldığını söyledi. Instagram hesabından yaptığı açıklamada yaşadığı zor süreci anlatan Hatipoğlu, 10 gündür karantina altında olduğunu açıkladığı paylaşımında, bu süreçte kendisini üzen tek şeyin eşi Gizem ve kızı Lila’dan uzak kalmak olduğunu ifade etti. Virüs korkusundan öte gelecek kaygısı, ölüm korkusu ve güvende olmama hissinin herkes gibi kendisini de sarstığını söyleyen Hatipoğlu, sağlık durumunun iyi olduğunu da belirtti.


 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@