Dün akşam Survivor 2020’ye veda eden Nisa’ya Evrim’den gönderme!

Survivor 2020 yarışmasından geçtiğimiz hafta elenen Evrim Keklik, bu hafta Nisa’nın gitmesinin ardından, "Her şey burada bitti toparlan gidiyorsun" sözleriyle manidar bir paylaşımda bulundu.

MAGAZİN 01.07.2020, 10:49 Sinem Ramazanoğlu
Dün akşam Survivor 2020’ye veda eden Nisa’ya Evrim’den gönderme!

Survivor 2020 yarışmasına bu hafta veda eden Nisa’ya, geçtiğimiz hafta elenen Evrim’den bir gönderme geldi.  Evrim Nisa’nın yarışmaya veda etmesinin ardından, sosyal medyan hesabından, "Her şey burada bitti toparlan gidiyorsun" sözleriyle manidar bir paylaşımda bulundu.

"Her şey burada bitti toparlan gidiyorsun"

banner32
Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Survivor 2020 yarışmasının dün akşamki eleme bölümünde yarışmaya veda eden isim Nisa Bölükbaşı oldu. Yarışmanın başından beri aynı takımda olan, fakat bir türlü yıldızları barışmayan ve geçtiğimiz hafta elenen yarışmacı Evrim Keklik, Nisa’nın elenmesinin ardından Twitter hesabından bir paylaşımda bulundu. Evrim Keklik peş peşe yaptığı manidar paylaşımlarında, "Hadise ne demiş 'Her şey burada bitti toparlan gidiyorsun.' Biz Türkler nasıl diyoruz 'Bu işler parayla değil sırayla" ifadelerini kullandı.

Sessiz kalamadıöndermede bulundu.

Bu yıla damga vuran iki kadın yarışmacının aynı takımda olmasına rağmen bir türlü anlaşamadığı ekranlara yansıyordu. Finale doğru giden yolda geçtiğimiz hafta yarışmaya veda eden isim Evrim Keklik olmuştu. Nisa’nın moralinin bozuk olduğu zamanlarda oyuna küsmesine ve oyunu bırakmasına sinirlenerek tepki gösteren ikili arasında sıkça tartışmalar yaşanıyordu. Dün akşam yayınlanan eleme bölümünde yarışmaya Nisa’nın veda etmesinin ardından, Evrim sessiz kalamadı. Twitter hesabından peş peşe manidar paylaşımlarda bulundu.


 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@