Ebru Polat’ın banyodaki kalça dansına takipçilerinden tam not

Ünlü şarkıcı Ebru Polat, banyoda yaptığı kalça dansını soysal medyada paylaşarak, "Düşmanlarımın gözü yaşlı" notunu düştü.

MAGAZİN 02.04.2020, 15:01 Sinem Ramazanoğlu
Ebru Polat’ın banyodaki kalça dansına takipçilerinden tam not

Koronavirüs sebebiyle yetkililerin evde kal çağrılarına uyarak günlerdir evde olan Ebru Polat, sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmek bilmiyor. Cesur kıyafetleri ve yaptığı danslarla sık sık adından bahsettiren Polat, bu kez evinin banyosunda kaça şov yaptı. Yaptığı kalça dansını sosyal medya hesabından paylaşan Polat, "Düşmanlarımın gözü yaşlı" notuyla paylaşarak takipçilerinden tam not aldı.

Kalça dansı takipçilerinden tam not aldı

banner32
Ülkemizde görülen koronavirüs sebebiyle evde karantinada olan ünlü isimler ev hallerini sosyal medyadan yayınlamayı ihmal etmiyor. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan isimlerden biri olan sanatçı Ebru Polat, yapmış olduğu paylaşımlarıyla sık sık gündem oluyor. Son olarak  ‘ karantinadan çıkayım, her güne bir sevgili koyacağım’ paylaşımıyla çok konuşulmasının ardından bu paylaşımlara bir yenisini daha ekledi. Sanatçı Polat, banyoda beline bağladığı peştamalle yaptığı kalça dansını sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaşımının altına, "19. gün. Düşmanların gözü yaşlı" notunu düşen Polat takipçilerinden tam not aldı. Takipçilerinden gelen mesajları paylaşan Ebru Polat, "Bir daha benim tarzıma, görüntüme, özgürlüğüme kötü kalpli ağzı lağım kokan dış kapının dış mandalları karışmasın" yazarak kendisini eleştirenlere cevap verdi.

Her güne bir sevgili koyacağım demişti

Sanatçı Ebru Polat 2 gün öncede yine kalça dansı yaparak takipçilerine dansının akım olması için çağrıda bulunmuştu. Önceki akşamda sosyal medya hesabından bir video yayınlayan Polat, "Meğerse özel hayatta çok önemli bir şeymiş. Bir çıkayım şu karantinadan güne her güne bir sevgili koyacağım. Cuma, cumartesi, pazar konserlerde olacağım, geri kalan her güne bir sevgili koyacağım. Yıllardır sevgilimin olmamasını, sadece işle uğraşmamın acısını çıkarmış olacağım bence" diyerek tepki çekmişti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@