Ebru Şallı Bodrum tatilinde moral topluyor

Geçtiğimiz Nisan ayında, Lenfoma tedavisi gören 9 yaşındaki oğlunun Vefatının ardından büyük acı yaşayarak eve kapanan eski manken Ebru Şallı, şimdilerde eşi Uğur Akkuş Bodrumda bir teknede görüntülendi. 

MAGAZİN 25.07.2020, 13:14 25.07.2020, 13:24 Kübra Ercanaslan
Ebru Şallı Bodrum tatilinde moral topluyor

Geçtiğimiz Nisan ayında, Lenfoma tedavisi gören 9 yaşındaki oğlunun Vefatının ardından büyük acı yaşayarak eve kapanan eski manken Ebru Şallı, şimdilerde eşi Uğur Akkuş ile Bodrumda bir teknede görüntülendi. Nisan ayında, Lenfoma tedavisi gören 9 yaşındaki oğlu Pars’ın hayatını kaybetmesi sonucu üzerine büyük acı yaşayarak eve kapanan Ebru Şallı, şimdilerde eşiyle Bodrum tatilinde görüntülendi. Gitmiş olduğu tatilde bir teknede görüntülenen Ebru Şallı’ya eşi Uğur Akkuş, Ablası Funda Şallı ve arkadaşları eşlik etti.

Moral Toplamaya Çalışıyor

Uzun süre teknenin arkasında oturarak denize girmeyi tercih etmeyen Ebru Şallı, akşam saatlerinde fikrini değiştirerek eşi Uğur Akkuş ile deniz girdi. Şallı, denize girmeden önce ayağı ile suyun ısısını kontrol etti. Şallı’nın eski haline göre daha iyi olduğu görüntülendi. Akkuş, bir ara da eşinin alnından öperken görüntülendi.

banner32
Uğur Akkuş

Mayolu Pozu Çok Beğenildi

Habertürk Onur Aydın’ın yorumuna göre, Akkuş bir ara da eşi Ebru Şallı’yı alnından öperken görüntülendi. Eşi Uğur Akkuş ile birlikte bodrumda moral tatili toplayan Şallı, Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla da dikkat çekti.
Bir süre önce eşi Uğur Akkuş ile romantik paylaşım yapan Ebru Şallı, bu kez de teknede çekilmiş bir fotoğrafını Instagram hesabı story bölümünden paylaştı. Şallı’nın paylaşmış olduğu fotoğraf hayranları tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

Ebru Şallı
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@