Eda Taşpınar’ın siyah mayolu ev hayatı paylaşımına beğeni yağdı

Koronavirüse karşı önlem amaçlı sosyal medyada başlayan "Evde kal" akımına uyan Eda Taşpınar, paylaştığı siyah mayolu fotoğrafıyla dikkat çekti.

MAGAZİN 19.03.2020, 16:36 Sinem Ramazanoğlu
Eda Taşpınar’ın siyah mayolu ev hayatı paylaşımına beğeni yağdı

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüsün ülkemizde de görülmesinin ardından, ünlüler tarafından sosyal medyada başlatılan "Evde kal" etiketiyle birçok ünlü isim ev hallerini paylaşıyor. Moda ikonu olarak anılan Eda Taşpınar, ‘Ev hayatı’ notuyla paylaştığı siyah mayosuyla yatak üstünde zıpladığı karesini takipçileriyle paylaştı.

Siyah mayolu ev hayatına beğeni yağdı

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve yaptığı paylaşımlarla da gündeme gelen Eda Taşpınar, son olarak bir tabak dolusu yediği çekirgeyi paylaşmasıyla çok konuşulmuştu. Yapmış olduğu ilginç paylaşımlarına bir yenisini daha ekleyen Taşpınar, son paylaşımıyla gündeme geldi. Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkarak tüm dünyaya yayılan koronavirüs yüzünden, önlem amaçlı ünlüler tarafından oluşturulan "Evde kal" etiketiyle birçok ünlü isim ev hallerini paylaşmaya devam ederken, Taşpınar’da bu akıma uyarak evden bir karesini paylaştı. Cesur pozları ve düzgün fiziğiyle çok konuşulan Taşpınar, ‘Ev hayatı’ notuyla siyah mayosuyla yatak üstünde havaya zıpladığı bir karesini paylaştı. Taşpınar’ın sosyal medya hesabından yayınladığı bu fotoğrafa kısa sürede binlerce beğeni yağdı.

Çekirgenin tadını portakallı gofrete benzetmişti

Sosyal medyada ilginç paylaşımlarıyla gündeme gelen Eda Taşpınar, geçtiğimiz günlerde bir tabak dolusu çekirge yediği anları sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Yapmış olduğu paylaşımla tepkileri üzerine toplayan Taşpınar, "Yine olsa yerdim. Çünkü inanılmaz lezzetliydi. Tadı portakallı gofret gibi. Değişik yiyecekleri tatmayı seviyorum" diyerek çekirgenin tadı portakala benzetmişti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@