EDHO yeni bölümü ne zaman yayınlanacak dizinin başrol oyuncusundan açıklama

ATV ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın bu hafta da yeni bölümünün yayınlanmaması üzerine izleyiciler merakla dizinin yeni bölümünün neden yayınlanmadığını araştırmaya başladı.

EDHO yeni bölümü ne zaman yayınlanacak dizinin başrol oyuncusundan açıklama

ATV ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın bu hafta da yeni bölümünün yayınlanmaması üzerine izleyiciler merakla dizinin yeni bölümünün neden yayınlanmadığını araştırmaya başladı.Merak edilen soruya dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca açıklık getirdi ve sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile dizinin yeni bölüm tarihini duyurdu. 

 Yeni Bölümü Bu Haftada Yayınlanmadı

ATV ekranlarında her Salı akşamı reyting rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 154. bölümü merakla bekleniyor. Yılbaşı haftası itibariyle iki haftalık ara veren tüm diziler yeni hafta itibariyle yeni bölümleri ile ekrana gelmeye devam ederken ATV’nin sevilen dizisinin henüz yeni bölümünün yayınlanmaması izleyenleri düşündürdü. İzleyicinin meraklı bekleyişini ise dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca sonlandırdı.

Oktay Kaynarca’dan EDHO Açıklaması

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Kaynarca, dizinin yayınlanmamasının oyuncuların tatil yapmasıyla alakası olmadığını ve konunun tamamen sezon ortasında televizyonların yayın politikalarıyla ilgili bir süreç olduğunu yeni bölüm yayın tarihlerinin ise 28 Ocak Salı olduğunu duyurdu.

Son Bölüm Heyecanlı Bir Sahnede Bitmişti

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba ve Burak Sergen gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın son bölümünde yine heyecanlı ve adrenalin dolu sahneler yer almıştı. Dizinin heyecanlı bölümüne ise son sahnede Meryem’in ölümü damga vurmuştu. İzleyici Meryem’in heyecanla diziye geri dönmesini beklerken havalimanına tabutu gelmişti ve tüm Çakırbeyli ailesi yasa boğulmuştu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28 Ocak Salı akşamı yeni bölümüyle ATV’de.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@