Elon Musk ve ünlü oyuncunun asansördeki uygunsuz görüntüleri olay oldu

Ünlü girişimci Elon Musk ve ABD’li ünlü oyuncu Amber Heard’ın asansörde çekilen uygunsuz görüntüleri olay oldu. 

MAGAZİN 27.03.2020, 15:01 Sema Topbaş
Elon Musk ve ünlü oyuncunun asansördeki uygunsuz görüntüleri olay oldu

Ünlü girişimci Elon Musk ve ABD’li ünlü oyuncu Amber Heard’ın asansörde çekilen uygunsuz görüntüleri olay oldu.  İkilinin asansörde çekilen görüntülerinin İngiliz basını tarafından servis edildiği ve büyük yankı uyandırdığı öğrenildi.

Asansörde Sarılırken Görüntülendiler

Ünlü ABD’li oyuncu Amber Heard ve girişimci Elon Musk’un asansörde sarılırken çekilen görüntüleri İngiliz basınında geniş yer buldu. Amber Heard’ın bir dönem Amerikalı ünlü oyuncu Johnny Depp ile yaşadığı ABD’nin Kaliforniya eyaletinde yer alan Los Angeles şehrinde bulunan çatı katı evinin asansöründe bu kez ünlü girişimci Elon Musk ile görüntülendiği öğrenildi.

Johnny Depp İkiliyi İlişki Yaşamakla Suçlamıştı

banner32
Milyarder girişimci Elon Musk ve ABD’li ünlü oyuncu Heard’ın asansördeki sarılma anları İngiliz medyası tarafından servis edilirken görüntülerin ne zaman çekildiğinin bilinmediği notu eklendi. İngiliz basınında çıkan ve büyük yankı uyandıran habere göre, Amber Heard ve Elon Musk, Heard’ın Los Angeles’te yer alan çatı katı evinin asansöründe sarılırken görüntülendi. Bunun yanı sıra Elon Musk, Heard ile buluşmaya başlayana kadar Johnny Depp ile Heard’ın oktan ayrılmış olduğunu ve iki ismin arasını kendisinin açmadığını iddia ettiği öğrenildi. Ancak Johnny Depp ise 2015 yılında oyuncu Heard ile olan evliliklerinin birinci ayında Elon Musk ile Heard’ın ilişki yaşamaya başladığını öne sürmüş ve ikiliyi suçlamıştı. 

Elon Musk Müzisyen Sevgilisinden Bebek Beklediğini Açıklamıştı

Öte yandan Tesla ve SpaceX’in kurucusu olan ünlü girişimci Elon Musk ve müzisyen sevgilisi Grimes geride bıraktığımız haftalarda bebek bekledikleri müjdesini duyurmuştu.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@