Emrah’ın oğlu Tayfun’dan Survivor’da çok özel itiraflar

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasında Gönüllüler takımında yarışan Tayfun Erdoğan’ın çocukluğuyla ilgili yaptığı özel itiraflar izleyenleri üzdü.

MAGAZİN 24.02.2020, 16:26 24.02.2020, 16:32 Sema Topbaş - sema.topbas@canlihaber.com
Emrah’ın oğlu Tayfun’dan Survivor’da çok özel itiraflar

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasında Gönüllüler takımında yarışan Tayfun Erdoğan’ın çocukluğuyla ilgili yaptığı özel itiraflar izleyenleri üzdü. Zorlu geçen çocukluk döneminden bahseden Tayfun Erdoğan,  babası Emrah’ı ilk gördüğü anı anlattı.

Emrah’ın Oğlu Tayfun Erdoğan Survivor Kadrosunda

Survivor Ünlüler-Gönüllüler kadrosunda yer alan ve yarışmanın ilk bölümünden itibaren sessiz tavırlarıyla dikkat çeken Emrah’ın öz oğlu Tayfun Erdoğan, yarışmada yaptığı açıklamalarda babası Emrah’ı ilk gördüğü anı ve çocukluğundaki zorlu zamanlarını anlattı.

‘7 Yaşında Hastanelerde DNA Testleri İçin İğne Oluyordum’

Çok zor bir çocukluk geçirdiğini anlatan Tayfun Erdoğan, o zamanların ne kadar zor olduğunu kelimelerle anlatamadığını 7 yaşındaki yaşıtlarının okula gidip oyun oynadığı o dönemde kendisinin hastanelerde DNA testleri için iğne olduğunu söyledi.

Babasını İlk Kez Bir TV Kanalında Görmüş

Çocukluğundan beri babası Emrah’ı hiç tanımadığını söyleyen Tayfun Erdoğan, henüz 7 yaşındayken babasını ilk kez bir TV programında gördüğünü söyledi. Emrah’ın çocukluğu ve babası hakkında anlattıkları izleyenleri üzdü.

Tayfun Erdoğan Kimdir?

4 Kasım 1991 yılında Bursa’da dünyaya gelen Tayfun Erdoğan, İlkokul ve Ortaokul eğitimini Bursa’da tamamladı. Bir dönem Bursaspor alt yapısında futbol oynayan Tayfun, Lise eğitiminin ardından Bursa Uludağ Üniversitesi 2 yıllık İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Bir dönem Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu Evleneceksen Gel adlı izdivaç programına katılan Tayfun, şimdilerde Survivor 2020’de Gönüllüler takımında yarışıyor.

Tayfun Erdoğan’ın Annesi

Tayfun Erdoğan’ın annesi ise Ebru Çolak’tır. Hürriyet’te yer alan habere göre, şarkıcı Emrah oğlu Tayfun’un annesi ile Ebru Çolak ile 1990 yılında Bursa’da Ebru Hanımın sahne aldığı bir mekanda tanıştı. 

Yorumlar (0)