Ermeni olaylarında Türkleri suçlayan Kardashian Hanife Gürdal’ın eşini engelledi!

Sosyal medya hesabından yaptığı 1915 Ermeni olayları ile ilgili Türk milleti için skandal kelimeler kullanan Ermeni asıllı Kim Kardashian, kendisine söylediği sözler sebebiyle tepki gösteren Hanife Gürdal’ın eşine önce yanıt verdi daha sonra engelledi.

MAGAZİN 27.04.2020, 12:17 27.04.2020, 12:29 Sema Topbaş
Ermeni olaylarında Türkleri suçlayan Kardashian Hanife Gürdal’ın eşini engelledi!

Sosyal medya hesabından yaptığı 1915 Ermeni olayları ile ilgili Türk milleti için skandal kelimeler kullanan Ermeni asıllı Kim Kardashian, kendisine söylediği sözler sebebiyle tepki gösteren Hanife Gürdal’ın eşine önce yanıt verdi daha sonra engelledi. Yaptığı Türkleri suçlayan paylaşımla kısa sürede tepkilerin odağı haline gelen Amerikalı magazin yıldızı Kardashian, kendisine tepki veren bazı kişilere cevap vererek engelledi. Bunlardan biri de Hanife Gürdal’ın eşi Kemal Ayvaz oldu.

‘Allah Tektir Ordusu Türk’tür’

banner32
İzdivaç programlarıyla ünlenen ve son olarak yaptığı evlilikle sık sık gündeme gelen Hanife Gürdal’ın eşi Kemal Ayvaz, Kim Kardashian’ın sosyal medyadan 1915 Ermeni olayları ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı, ‘Toplamda 1,5 milyon Ermeni öldürüldü. Osmanlı Türkleri, kadın ve çocukları da öldürdü’ şeklindeki paylaşıma tepki gösterdi. Hanife Gürdal’ın eşi Kemal Ayvaz ise Kardashian’ın bu gönderisinin altına tepki olarak, ‘Allah tektir, Ordusu Türk’tür’ yorumunu yaptı. Ayrıca eleştirilerini kendi sosyal medya hesabının hikaye kısmında da devam ettiren Ayvaz, olaya karşı sitemini birçok paylaşımla ifade etti.

Önce Cevap Verdi Sonra Engelledi

Yaptığı skandal paylaşım sonrasında kendisine gelen tepki mesajlarına cevapsız kalmayan Kim Kardashian, Kemal Ayvaz’ın yorumuna da sessiz kalmadı ve ‘Umurumda değil, kendimi biliyorum aptallar topluluğu’ yanıtını verdi. Kardashian’ın bu yanıtın ardından Kemal Ayvaz’ı engellediği görüldü.


 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@