Eski aşkı Cem Yılmaz’ın adını duyunca bir anda panikleyen Defne Samyeli kameramanı ezdi

Nişantaşı’nda arabasına bindiği anlarda kameralara takılan Defne Samyeli, eski aşkı Cem Yılmaz’ın adını duyunca bir anda panikleyerek kameramanın ayağını ezdi.

MAGAZİN 22.02.2020, 16:34 22.02.2020, 16:37 Sema Topbaş - sema.topbas@canlihaber.com
Eski aşkı Cem Yılmaz’ın adını duyunca bir anda panikleyen Defne Samyeli kameramanı ezdi

Nişantaşı’nda arabasına bindiği anlarda kameralara takılan Defne Samyeli, eski aşkı Cem Yılmaz’ın adını duyunca bir anda panikleyerek kameramanın ayağını ezdi. Kendisini aldattığını söyleyen Defne Samyeli’nin Cem Yılmaz’ın adını duymasıyla paniklemesi ve aracına binerek hemen oradan uzaklaşmak istemesi talihsiz bir kazayı meydana getirdi.

Bir An Önce Uzaklaşmak İsterken Kameramanın Ayağını Ezdi

Geçtiğimiz yıl aşklarıyla magazin gündemine oturan Defne Samyeli ve Cem Yılmaz geride bıraktığımız günlerde olaylı bir şekilde ilişkilerini noktalamış ve Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya aşkının gündeme gelmesiyle Defne Samyeli aldatıldığını ifade etmişti. Geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda bir mekandan çıkarken görüntülenen Samyeli’ye ilişkisini noktaladığı Cem Yılmaz ile ilgili soru sorulunca rahatsız olan ve sorulan sorulara yanıt vermek istemeyen Samyeli’nin bir anda paniklediği ve arabasına binerek oradan uzaklaşmak istediği görüldü. Arabasına binen ve geri geri gittiği sırada kameramanın ayağını ezen Samyeli’nin kardeşi ve muhabirlerin uyarısı ile hemen aracını geri aldığı ve büyük panik yaşadığı öğrenildi. Ayağını ezdiği kameramandan özür dileyen Defne Samyeli’nin ‘Çok özür dilerim, bu şekilde olunca problem oluyor. Bir sorun varsa hemen hastaneye gidelim’ dediği öğrenildi.

Cem-Serenay Aşkından Sonra İhaneti Kabullenmişti

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile aşkları çok konuşulan Defne Samyeli, bu aşkın bitmesinin ardından eski sevgilisi Cem Yılmaz tarafından ihanete uğradığını kabullenmişti. Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya aşkının ortaya çıkmasıyla daha önce gündeme gelen iddiaları kabullenmediği ve yaptığı açıklamalar için özür dileyen Samyeli, muhabirlerden özür dilemişti.

Yorumlar (0)