Esra Balamir Kanal D'de canlı yayına bağlanarak koronavirüs belirtilerini anlattı

Ünlü sunucu Esra Balamir geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklamada koronavirüse yakalandığını duyurmuştu. Bu sabah saatlerinde Hakan Ural ve Nur Tuğba Algül’ün sunduğu sabah programına bağlanan Esra Balamir belirtilerin nasıl ortaya çıktığını anlattı.

Esra Balamir Kanal D'de canlı yayına bağlanarak koronavirüs belirtilerini anlattı

Demet Akalın'ın yakın arkadaşı ünlü sunucu Esra Balamir geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada koronavirüse yakalandığını ve test sonucunun pozitif çıktığını duyurmuştu. Bu sabah Kanal D'de yayınlanan Neler Oluyor Hayatta isimli programa katılan Esra Balamir canlı yayında neler yaşadığını anlattı.

Önce grip zannettim

banner32
Esra Balamir yaptığı açıklamada önce kendisini grip zannettiğini çünkü gripte olan belirtileri gördüğünü belirtirken 2-3 gün bu şekilde dolaştığını ve daha sonra ateşinin yükselmeye başladığını dile getirdi. Test yaptırdığını ve sonuçlarını İki gün sonra çıktığını belirten Esra Balamir, arkadaşının test sonucunun pozitif çıkmasının ardından sağlık ekiplerinin kendileri ile iletişime geçtiğini ve evden çıkmamaları konusunda uyardıklarını ifade etti. Sağlık çalışanlarının kendileri ile yakından ilgilendiğini ve ilaçları eve kadar getirdiklerini belirten Esra Balamir ateşinin çıktığını ama hiç öksürmediğini sadece ateşi ve burun tıkanıklığı olduğunu söyledi.

Psikolojik destek için bile aradılar

Sağlık ekiplerine ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim Esra Balamir ilacı kapıya kadar getirdiklerini aynı zamanda psikolojik destek için bile aradıklarını belirtti. Test sonuçları negatif çıkana kadar tedavinin devam edeceğini belirten Esra Balamir ilacın 5 günlük olduğunu ve 5 gün sonra tekrar test yapılacağını negatif çıkana kadar bu şekilde süreceğini ifade etti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@