Et için kocasının akrabasına kaçan Makbule’den skandal açıklamalar

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da son günlerin en çok konuşulan ismi olan 1 kilo et için kocasının akrabasına kaçan Makbule yaptığı son açıklamalarla yine şaşkına çevirdi.

MAGAZİN 03.12.2019, 13:42 Sema Topbaş
Et için kocasının akrabasına kaçan Makbule’den skandal açıklamalar

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da son günlerin en çok konuşulan ismi olan 1 kilo et için kocasının akrabasına kaçan Makbule yaptığı son açıklamalarla yine şaşkına çevirdi. ATV’de canlı olarak yayınlanan Esra Erol’un sunuculuğunu yaptığı Esra Erol’da adlı programda son günlerde ekran başındaki izleyiciyi açıklamaları ve yaptıklarıyla çileden çıkaran Makbule yine skandal sözlere imza attı.

Öz Evlatlarını Görmek İstemiyor

Ekranların ilgiyle izlenen programı Esra Erol’da her geçen gün ilginç ve şaşırtan olaylar peş peşe geliyor. Son olarak 1 kilo et için kocasının akrabasına kaçan Makbule Tunçbilek yaptığı son açıklamayla yine herkesi şaşkına çevirdi. Sevgilisi Bayram’ın iki çocuğunun annesi olduğunu ve kendi çocuklarını görmesine gerek olmadığını söyleyen Makbule hem stüdyodaki hem de ekran başındaki izleyiciyi çılgına çevirdi.

Kocam Bana Karpuz Alsaydı Evden Kaçmazdım

Kendi çocuklarını görmek istemediğini sevgilisi Bayram’ın çocuklarını çok sevdiğini söyleyen Makbule, kocasını ise 3 yıldır kendisine karpuz almamasıyla suçluyor. Yaptığı açıklamalar ve çocuklarıyla ilgili söylediği skandal sözlerle herkesi çileden çıkarmayı başaran Makbule Tunçbilek ve terk ettiği eşi Mehmet Beyin boşanma işlemlerinin de gerçekleştiği açıklandı. Öte yandan mahkeme eşi ve çocuklarını terk eden Makbule’nin eşine maddi ve manevi 1000 TL tazminat çocuklarına da aylık olarak 100 TL nafaka ödemesi kararı verdi. Son olarak stüdyoda yaptığı açıklamalarla herkesi öfkelendiren Makbule bir izleyicinin kendisine söylediği sözler sonrasında canlı yayında stüdyoyu terk etti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@