Ezgi Mola kadınlar ve hayvanlar için şiddete karşı yasa uygulanmamasına küfür ederek tepkisini gösterdi

Ezgi Mola, kadına ve hayvana karşı yapılan şiddetlerde ceza yaptırımı uygulanmaması ve yasa çıkarılmamasına karşı tepkisini sosyal medyada yapmış olduğu küfürlü paylaşımla gösterdi.

MAGAZİN 28.07.2020, 14:03 28.07.2020, 14:17 Kübra Ercanaslan
Ezgi Mola kadınlar ve hayvanlar için şiddete karşı yasa uygulanmamasına küfür ederek tepkisini gösterdi

Ezgi Mola, kadına ve hayvana karşı yapılan şiddetlerde ceza yaptırımı uygulanmaması ve yasa çıkarılmamasına karşı tepkisini sosyal medyada yapmış olduğu küfürlü paylaşımla gösterdi. Şiddete ve canlılara karşı yapılan şiddete net bir şekilde tepkisini belli ederek karşı çıkan Mola, Twitter hesabında paylaşım yaptı. Kadına ve Hayvanlara karşı yapılan şiddete ve ölümlere tepki gösteren ünlü oyuncu Ezgi Mola, Twitter hesabında ‘Biz uyurken istenildiğinde değişen yasa biz k.çımızı yırtarken değişmiyorsa vardır birilerinin çıkarı. ' Sözleriyle tepkisini belli eden paylaşımlar yaptı.

Ezgi Mola

Zaman Bize Hepsini Tek Tek gösterecek

banner32
Şiddete ve canlılara karşı yapılan şiddeti net bir şekilde karşı çıkarak Twitter hesabında paylaşım yaptı. Kadına ve Hayvanlara karşı yapılan şiddete ve ölümlere tepki gösteren ünlü oyuncu Ezgi Mola, Twitter hesabında ‘Biz uyurken istenildiğinde değişen yasa biz k.çımızı yırtarken değişmiyorsa vardır. Vardır birilerinin çıkarı… Zaman bize hepsini tek tek göstererek ama yine olan mazluma, sesini çıkarmayana, kadına, hayvana, çocuğa olacak. Yazık ki ne yazık! Yazıklar olsun göz yuman, vicdanı kuruyan sözleriyle ifadelerine yer verdi.

Ezgi Mola

Öfkesini Ağzını Bozarak Belli Etti

Yapmış olduğu paylaşım ardından kendisine hayvana karşı şiddet gösterilen videoları atan takipçilerine Ezgi Mola ‘Sevgili arkadaşlar kediyi canlı canlı yakıp videosunu çeken O.ç’unu bana göndermeyin olur mu! ‘ Benim artık akıl sağlığım bozuldu. Yasalar değişmedikçe, 14 yaşındaki kız hamile kaldığında kimden diyerek sorulduğunda ya abimden ya dayımdan dedikçe!  Köpek s..en  O.ç.’ları ceza almadıkça ben ne desem boş’ diyerek tepkisini sinirli bir şekilde belli etti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@