Fahriye Evcen doğum kilolarından kurtulmaya kararlı

Güzel oyuncu Fahriye Evcen geçtiğimiz aylarda doğum kiloları nedeniyle basın da bir hayli eleştirilmişti. Doğum kilolarından kurtulmaya karar veren güzel oyuncu kendine oldukça zorlu bir yöntem belirledi.

MAGAZİN 23.11.2019, 22:37 Melek Eren
Fahriye Evcen doğum kilolarından kurtulmaya kararlı

Oyuncu Burak Özçivit ile 2017 yılında evlenen Fahriye Evcen geçtiğimiz aylarda oğlu Karan’ı kucağına almıştı. Doğumdan önce aldığı kiloları bir türlü veremeyen güzel oyuncu basında da bir hayli eleştirilmişti. Oğlunun dünyaya gelmesinden aylar sonra aldığı kilolardan kurtulmaya karar veren Fahriye Evcen, 2020 yılına fit girmek istiyor.

Aylardır fitness ve diyet yapıyor

Oğlu Karan’ı geçtiğimiz nisan ayında dünyaya getiren Fahriye Evcen, fazla kilolarından tamamen kurtulmak için aylardır fitness yapıyor. Doğum kiloları yüzünden çok eleştirilen ve bu konuda magazin basınında uzun süre konuşulan Fahriye Evcen'in aynı zamanda doktor kontrolünde diyet programı uyguladığı da öğrenildi.

Evin bir odasını fitness salonu yaptı

Fahriye Evcen'in spor yapmak için evin bir odasını fitness salonu haline getirdiği öğrenilirken mümkün olduğunca da organik yiyecekler tükettiği ve meyve yediği de gelen bilgiler arasında yer aldı. Kilo vermeyi kafasına koyan güzel oyuncu aynı zamanda uyku saatlerine de çok dikkat ediyor ve düzenli uyuyup uyanmaya çalışıyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@