Falcao'nun Eşi Doğum İçin Türkiye'yi Seçti

Galatasaraylı Radamel Falcao'nun eşi Lorelei Taron, Bebeğimiz Türkiye'de dünyaya gelecek. 2 ay kaldı. Türkiye'de sağlık sistemi beni çok büyüledi.

MAGAZİN 30.06.2020, 20:39 30.06.2020, 20:44 Kadir Kurtay
Falcao'nun Eşi Doğum İçin Türkiye'yi Seçti

Galatasaray'ın Kolombiyalı golcüsü Radamel Falcao'nun eşi Lorelei Taron, evlilikleri vede eşinin kariyeriyle şekillenen yaşamıyla alakalı Instagram röportajı gerçekleştirdi.

19 yaşında dünya evine girmişler: Lorelei Taron, 19 yaşında evlendiği Radamel Falcao'nun kariyeri sebebiyle devamlı şehir değiştirmek zorunda kalmaları zorluklarını çektiği fakat her zorluğa alışarak Falcao ile mutlu bir aile yapılarının olduğunu söyledi.

Uyum sağlamak benim için çok zor oldu: Taron açıklamasında, 19 yaşında evlendim ve evet ilk başlarda ise çok zorlandım. Çok farklı dünyadaydım çünkü ben kilisede büyüdüm. Dışarıdaki insanlarla nasıl konuşacağıma dair ve uyum sağlamak benim için zordu.

Seyahatler-deplasmanlar: Taron, Falcao ile ilgilenmeye gittiği her ülkeye, seyahatlere vede deplasmanlara gittiğini belirterek evlendiklerinden beri kendisinin de hareketli bir yaşama sahip olduğunu söyledi.

Çocuğunu Türkiye'de doğuracak: Taron ayrıca dördüncü çocuğuna hamile olması ve doğumu nerede yapacağı sorulması üzerine tercihini kesinlikle Türkiye olacağını çünkü Türkiye'de sağlık hizmetlerinden çok etkilendiğini söyledi.

Burada bir çok bebeğim olabilir diyerek Türkiye'de 4. çocuklarını dünyaya getireceğini söyledi.

Mesleği şarkıcılık olan Taron 4. çocukları ise erkek olacağı sorulması üzerine bu konuda yaşadıkları heyecanı dile getirdi.

Falcao'nun Dominique, Desiree, Anette isminde 3 kızı var.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@