Fenomen gelin Hanife Gürdal evlendi

Televizyon ekranlarında yayınlanan evlilik programları ile tanınan ve kısa süre içerisinde sosyal medya fenomeni haline gelen de Hanife Gürdal sevgilisiyle dünya evine girdi.

MAGAZİN 19.12.2019, 11:14 19.12.2019, 11:47 Melek Eren - Editör, Genel Yayın Yönetmeni
Fenomen gelin Hanife Gürdal evlendi

FOX TV’de yayınlanan izdivaç programına katılan ve daha sonra da sosyal medya fenomeni olan Hanife Gürdal dün akşam nikah masasına oturdu. Uzun süreden beri Kemal Ayvaz ile birlikte olan gelin adayı sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak evlendiğini duyurdu.

Paylaşımlarıyla sık sık gündem oluyordu

banner32
Hanife Gürdal sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla son dönemlerde sık sık gündem oluyordu. Başörtüsünü çıkaran ve bu nedenle de tepkiler çeken Hanife Gürdal giderek daha açık kıyafetler paylaşmaya başlamış ve sosyal medya hesabından kendisine tepki gösteren takipçilerine de sert yanıtlar vermişti.

Nikah masasına oturdu

Uzun süreden beri fotoğraflarını çeken Kemal Ayvaz ile dolu dizgin bir aşk yaşayan 24 yaşındaki gelin adayı sonunda muradına erdi ve dünya evine girdi. Daha önce bir televizyon programına katılan Hanife Gürdal, Kemal Ayvaz ile fotoğraf çekimleri sırasında tanıştıklarını daha sonra birbirlerini kıskanmaya başladıklarını ve üzerine konuşmadan bir daha sevgili olduklarını söylemişti.

Sevgilisini çok çektirdiğini söylemişti

Hanife Gürdal daha önce yaptığı açıklamalarda ilişki yaşarken çok şımarık bir kadın olduğunu ve sevgilisine çok çektirdiğini de sözlerine eklemişti. Eski ilişkilerinde her zaman istenmeyen kadın olduğunu belirten Hanife Gürdal Kemal’in ailesinde kesinlikle böyle bir sorun yaşamadığını ailesinin de kendisini kabul ettiğini dile getirmişti.

Yorumlar (1)
Kimene 8 ay önce
Bu yaratikla evlenilirmi arkadas

Gelişmelerden Haberdar Olun

@