Gel Dese Aşk’ın senaristinin kim olduğunu duyan şaştı kaldı

ATV ekranlarında işlediği konu ve zaman zaman sahneleri ile oldukça büyük bir tepki çeken Gel Dese Aşk dizisinin senaristinin kim olduğunu öğrenen büyük şaşkınlık yaşadı.

MAGAZİN 04.04.2020, 12:14 Sema Topbaş
Gel Dese Aşk’ın senaristinin kim olduğunu duyan şaştı kaldı

ATV ekranlarında işlediği konu ve zaman zaman sahneleri ile oldukça büyük bir tepki çeken Gel Dese Aşk dizisinin senaristinin kim olduğunu öğrenen büyük şaşkınlık yaşadı. Aile yapısına aykırı ve ahlaksız ilişki konulu sahneleriyle herkesin tepkisini çeken dizinin senaristinin dini içerikli yaptığı konuşmalarla ünlü olan Senai Demirci olduğu öğrenildi.

Dini Konularda Verdiği Sohbet ve Söyleşilerle Ünlü Olmuştu

Gel Dese Aşk dizisi yayınlanmaya başladığı ilk tarihten itibaren sosyal medya kullanıcılarının gündeminden düşmedi. Gerek dizinin konusu gerek yer alan bazı ahlaksız sahneler izleyici tarafından büyük bir tepki aldı. Ekrana geldiği hemen hemen her bölümde ahlaksız sahneleri ile gündeme gelen dizinin senaristi ise sini konular üzerinde verdiği sohbet ve söyleşilerle ünlü olan Senai Demirci çıktı. Diziyi eleştiren ve büyük tepki gösteren kişiler şimdilerde dizinin senaristi olan ve verdiği dini sohbetlerle hatırlanan Senai Demirci’ye eleştiri yağdırıyor.

banner32

Ahlaksız Sahneleriyle Tepki Çekti

Yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren ele aldığı konu ve ahlaksız sahneleri ile sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çeken diziyle ilgili açıklama yapan yarımcı Osman Sınav, aile yaşamının Türk insanın en kutsal değerlerinden biri olduğunu ancak son dönemlerde boşanmalarda ve evliliklerin dağılmasında oldukça büyük bir artış yaşandığını ve kendilerinin de tamamen bu hassasiyetle toplumda farkındalık yaratmak için bu hikayeyi anlatmaya karar verdiklerini ifade etmişti.

‘Haksız ve Mesnetsiz Yorumlar’

Sınav, henüz 4 bölümdür ekrana gelen Gel Dese Aşk dizisine yöneltilen haksız ve mesnetsiz yorumlar sonucunda bu açıklamanın yapılması gereğinin duyulduğunu ancak her zamanki gibi takdirin seyircide olduğunu belirtti. 
 

Yorumlar (1)
5 ay önce
Allah belasını versin dünyanın bu hale gelmesi sebebi hep bu gibi insanlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@