Genç oyuncuların dizi aşkı gerçek oldu

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Zalim İstanbul’un sevilen iki ismi olan Simay Barlas ve İdris Nebi Taşkan’ın bir mekanda sarmaş dolaş olarak görüntülenmesi aralarındaki aşkın belgelendiğini göstermiş oldu.

MAGAZİN 27.12.2019, 12:36 Sema Topbaş
Genç oyuncuların dizi aşkı gerçek oldu

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Zalim İstanbul’un sevilen iki ismi olan Simay Barlas ve İdris Nebi Taşkan’ın bir mekanda sarmaş dolaş olarak görüntülenmesi aralarındaki aşkın belgelendiğini göstermiş oldu. Sevilen dizi Zalim İstanbul’da Civan karakteriyle izleyicinin beğenisini kazanan İdris Nebi Taşkın ile Damla karakterine can veren güzel oyuncu Simay Barlas arasındaki aşk belgelendi.

Genç Oyuncular Sarmaş Dolaş Görüntülendi

Dizide rol gereği iki sevgiliyi canlandıran genç oyuncuların aşkı gerçeğe döndü. Aşk yaşamaya başladıkları iddia edilen genç oyuncuların bir kafeye ayrı ayrı gelerek sakin bir köşeye oturdukları görüldü. Birbirlerine sarıldıkları görülen genç çiftten Simay Barlas’ın bir ara kafasını sevgilisi İdris Nebi Taşkan’ın omuzuna yasladığı görüldü. Magazinciler Birliği Muhabirinin yakaladığı samimi görüntüler sonrasında genç çiftin aşkı belgelenmiş oldu. Oturdukları mekanı ayrı şekilde terk eden çiftin daha sonra bir taksiyle mekandan uzaklaştıkları görüldü.

İdris Nebi Taşkın Kimdir?

banner32
18 Ağustos 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelen İdris Nebi Taşkın, profesyonel basketbolcudur. Aldığı oyunculuk eğitiminin ardından ilk deneyimini 2014 yılında ekranlara damga vuran Muhteşem Yüzyıl dizisinde yaşayan genç oyuncu daha sonra başka bir iddialı dizi olan Poyraz Karayel’de rol aldı. İlk başrol oyunculuğunu Arkadaşlar İyidir dizisinde yapan Taşkan, şimdilerde de yine ekranlarda fırtına gibi esen Zalim İstanbul dizisinde Civan karakterine can vermektedir.

Simay Barlas Kimdir?

17 Mayıs 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Simay Barlas, Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini Paramparça dizisinde yaşayan Barlas, daha sonra Adı Efsane ve Hayat Bazen Tatlıdır gibi dizilerde rol aldı. Güzel oyuncu şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan Zalim İstanbul dizisinde Damla karakterine can veriyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@