Gezi olaylarının palalı saldırganı ile aşk yaşayan Ebru Polat’tan çok konuşulacak açıklamalar

Bir süredir hayatında olan ancak yüzünü sır gibi saklayan sevgilisinin Gezi Parkı olaylarında palalı saldırgan olarak tanınan Sabri Çelebi olduğu ortaya çıkan Ebru Polat’tan çok konuşulacak açıklamalar geldi.

Gezi olaylarının palalı saldırganı ile aşk yaşayan Ebru Polat’tan çok konuşulacak açıklamalar

Bir süredir hayatında olan ancak yüzünü sır gibi saklayan sevgilisinin Gezi Parkı olaylarında palalı saldırgan olarak tanınan Sabri Çelebi olduğu ortaya çıkan Ebru Polat’tan çok konuşulacak açıklamalar geldi. Ben kimsenin GBT’sine bakmıyorum diyen Polat kimsenin hatası beni ilgilendirmiyor diyerek aşkını savundu.

Yüzünü Sır Gibi Sakladığı Sevgilisini İlk Kez Gösterdi

Ailesiyle birlikte Dubai tatiline çıkan Ebru Polat bir süredir yüzünü sır gibi sakladığı sevgilisini ilk kez gösterdi. Ünlü şarkıcının hayatında olan kişinin Gezi Parkı olaylarında palalı saldırgan olarak tanınan Sabri Çelebi olduğu ortaya çıkarken bir anda hayatındaki insanla gündeme gelen Ebru Polat’ın Instagram hesabından yaptığı açıklama şaşkınlık yarattı.

‘Ben Kimsenin GBT’sine Bakmıyorum’

Bir süredir ilişkisi olduğu bilinen ancak hayatındaki kişiyi sır gibi saklayan Ebru Polat’ın sevgilisinin yüzünü göstermesiyle sosyal medyada yorumlar yağmur gibi yağdı. Ünlü şarkıcının sevgilisi, Gezi Parkı olayları sırasında göstericilere elindeki palayla saldıran bunun ardından da polisin gözaltı işlemine direnen ve o dönemde ‘Palalı Sabri’ adıyla tanınan saldırgan Sabri Çelebi olduğu ortaya çıktı. Bir anda sevgilisiyle gündeme gelen ve hakkında çıkan haberleri gören Ebru Polat Instagram hesabından açıklama yaparak, ben görüştüğüm insanların GBT’sine bakmıyorum. Ben bir insanı seviyorsam görüşürüm konuşurum diyerek kimsenin hatasının bir diğer insanı ilgilendirmediğini ve kimsenin geçmişinde ne yaptığının kimseyi ilgilendirmediğini belirterek aşını savundu.

Palalı Saldırgan Olarak Anılan Sabri Çelebi Kimdir?

Türkiye’nin zorlu dönemlerden geçtiği yıllardan biri olan Gezi Parkı olaylarında Talimhane’de eylemcilere elindeki pala ile saldıran ve hakkında yakalama kararı çıkarılan Sabri Çelebi, hakkında açılan dava öncesinde Fas’a kaçmış ve konuyla ilgili yaptığı açıklamada, kendisinin kaçmadığını ameliyat olan kayınpederini eşi ve çocuğu ile beraber ziyarete gittiğini öne sürmüştü. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından aralarında Sabri Çelebi’nin de bulunduğu 4 kişi hakkında kasten yaralama ve görevi yaptırmamak için direnme suçlarından 9 yıl 9 aydan 27 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı.

Yorumlar (0)