Haluk Levent ve Cem Yılmaz arasında vurgun polemiği büyüyor

Şarkıcı Haluk Levent, son günlerde sosyal sorumluluk projeleri ile adından sıkça söz ettirmeye devam ederken Cem Yılmaz ile aralarında başlayan vurgun polemiği de giderek büyüyor.

MAGAZİN 15.11.2019, 15:59 Kübra Kozbay
Haluk Levent ve Cem Yılmaz arasında vurgun polemiği büyüyor

AHBAP'ın kurucusu sanatçı Haluk Levent, son zamanlarda öncülüğünü yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Ancak şarkıcı Haluk Levent ve Cem Yılmaz arasında son günlerde bir polemik başladı. Cem Yılmaz'ın stand up gösterisi sırasında kendisine vurgun göndermesinde bulunduğunu öğrenen Haluk Levent, sosyal medya hesabından adeta ateş püskürdü.

Sosyal sorumluluk projeleri çok konuşuluyor

Şarkılarıyla herkesin gönlünü kazanan ancak son yıllarda yaptığı sosyal yardım projeleri sayesinde de adından söz ettirmeyi başaran şarkıcı Haluk Levent, yardıma muhtaç kişilerin yardımına koşarken sosyal medyada attığı sempatik tweetleri ile de hayranlarının beğenisini topluyor.

Cem Yılmaz'ın göndermesi tepki çekti

Haluk Levent'in Twitter'da yaptığı paylaşımlar zaman zaman polemik konusu da olsa yine de paylaşım yapmadan durmuyor ve devam ediyor. Haluk Levent son olarak Ekşi Sözlük yazarları tarafından paylaşılan bir olayı gündeme getirmiş ve Cem Yılmaz'ın kendisi ile ilgili “büyük vurgun yakında sinemalarda” şeklindeki göndermesine sosyal medya hesabından tepki göstermişti. Bunun bir yanlış anlama olmasını umut ettiğini söyleyen Haluk Levent, 1 TL bile vurgun yapmadığını bu konuda şerefinin üzerine yemin ettiğini ve eğer bunun bulunması durumunda Türkiye'yi terk edeceğini söylemişti. Haluk Levent aynı zamanda paylaşımlarında Cem Yılmaz'dan bir açıklama istemiş daha sonra da bu paylaşımları kaldırmıştı.

Bomba etkisi yaratacak açıklamalar geldi

Olayın üzerinden 2 gün geçtikten sonra yeniden sosyal medya hesabından açıklamalar yapan Haluk Levent, adeta Cem Yılmaz'ı topa tuttu. Haluk Levent sosyal medya kullanıcılarını ünlü isimlere karşı uyarırken, şişkin ego ve kibirin bazı insanları çıngıraklı sürüngen yaptığını söyledi. Sosyal medya kullanıcılarına sevdikleri sanatçıları ilahlaştırmama çağrısında bulunan Haluk Levent, filmleere gidip izlemelerini, tiyatrolara sahip çıkmalarını ama kesinlikle kompleksi halleri bunların dışında tutmalarını istedi. Haluk Levent açıklamasının devamında takipçilerine kişileri değil sanatı yüceltmeleri tavsiyesinde bulundu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@