Hanife Gürdal’dan canlı yayında şoke eden taciz itirafı

Evlilik programıyla bir döneme damga vuran ve adından sıkça bahsettiren Hanife Gürdal, konuğu olduğu 2. Sayfa programında geçmiş dönemlerde çalıştığı bir benzinlikte sözlü tacize uğradığını itiraf etti.

MAGAZİN 02.12.2019, 12:53 02.12.2019, 18:34 Sema Topbaş
Hanife Gürdal’dan canlı yayında şoke eden taciz itirafı

Evlilik programıyla bir döneme damga vuran ve adından sıkça bahsettiren Hanife Gürdal, konuğu olduğu 2. Sayfa programında geçmiş dönemlerde çalıştığı bir benzinlikte sözlü tacize uğradığını itiraf etti. Yer aldığı evlilik programıyla sık sık gündeme gelen ve ekranlarda başörtüsüyle tanınan ancak daha sonrasında başörtüsünü çıkardığı için uzunca bir süre eleştirilen Hanife Gürdal, katıldığı canlı yayında uğradığı sözlü tacizi anlattı.

Taciz Olayını Canlı Yayında Detaylarıyla Anlattı

Bir dönem ekranlarda yaptığı her hareketi gündem olan ve başörtüsünü çıkarmasıyla daha çok konuşulmaya başlayan Hanife Gürdal, uzun bir aradan sonra Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programının konuğu oldu. Canlı yayında ilginç itiraflarda bulunan Hanife, geçmiş dönemlerde çalıştığı bir benzincide sözlü tacize uğradığını söyledi. Yaklaşık bir sene kadar benzincide çalıştığını söyleyen Hanife, burada çalıştığı dönemlerde kendisini sık sık rahatsız edenler olduğunu söyledi. Özellikle devletin resmi bir kurumunda çalıştığını söylediği kişinin kendisini her gün 3-4 defa çalıştığı yere gelerek taciz ettiğini belirtti. Oldukça samimi itiraflarda bulunan Hanife Gürdal, kendisine sözlü tacizde bulunan kişinin ileri boyutlarda rahatsızlık vermeye başladığını sürekli olarak katıldığı programla ilgili laf attığını ve ısrarla dışarıda bir şeyler içme teklifinde bulunduğunu dile getirdi. Kendisini oldukça rahatsız eden sözlü tacizin ileri boyutlara geldiğini ancak patronunun devreye girerek o şahsın bir daha benzinlikten yakıt almasını istemediğini söylediğini de aktardı.

Yorumlar (1)
muharrem 8 ay önce
ya gülerler, gündemden mi düştün.
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@