Havalimanında bir yolcuyla tartışan Aleyna Tilki karakolluk oldu

Milano’ya gitmek için İstanbul Havalimanı’na gelen şarkıcı Aleyna Tilki, burada sıra beklerken bir yolcu ile tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine ise Aleyna Tilki polis merkezine alındı.

Havalimanında bir yolcuyla tartışan Aleyna Tilki karakolluk oldu

Milano’ya gitmek için İstanbul Havalimanı’na gelen şarkıcı Aleyna Tilki, burada sıra beklerken bir yolcu ile tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine ise Aleyna Tilki polis merkezine alındı. Müzik dünyasının sevilen isimlerinden şarkıcı Aleyna Tilki, Milano’ya gitmek için geldiği İstanbul Havalimanı’nda henüz ismi belirlenemeyen bir kişi ile sıra beklerken tartışma yaşamaya başladı. Bu tartışmanın büyümesi üzerine ise olaya havalimanındaki özel güvenlikler müdahale etti. Ardından da durum güvenlik ekipleri tarafından polislere bildirildi. Olay yerine gelen polis ekipleri Aleyna Tilki’yi ifadesini almak için polis merkezine götürdü.

Kendimi Korudum

Havalimanında bir yolcu ile tartışan ve ardından da polis merkezine götürülen Aleyna Tilki, Milano uçuşunu iptal etti. Olay sonrasında ise sosyal medya hesabından açıklama yapan genç şarkıcı adeta isyan etti. geçmişte prodüktörünün bıçaklandığını, konserinde bomba patlatıldığını ve sosyal medya üzerinden tehdit mesajları aldığını söyleyen Aleyna Tilki, artık susmayacağını ve sabrının son noktasına geldiğini ifade etti. Olay esnasında ise üzerine gelen adama karşı kendisini koruduğunu da sözlerine ekledi.

Hiçbir Kadın Umursamadı

Havalimanında yaşanılan olayda bir adamın tartışma sonrasında kendisinin üzerine yürüdüğünü ifade eden ve o esnada orada olan hiç kimsenin ve hiçbir kadının olayı umursamadığını da ifade eden Aleyna Tilki, oradaki kendisine sempatisi olmayan kadınların da adamdan yana taraf tutarak kavgaya dahil olduklarını söyledi.  

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@