Her bölümü ayrı olay olan Yasak Elma dizisine iki bomba transfer

FOX TV ekranlarında Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Yasak Elma dizisine 2 ayrı oyuncu dahil oldu. Son olarak dizi kadrosundan ayrılan Tuvana Türkay’ın dizideki rolü büyük tartışma konusu olmuştu.

MAGAZİN 24.02.2020, 15:49 24.02.2020, 14:00 Sema Topbaş - sema.topbas@canlihaber.com
Her bölümü ayrı olay olan Yasak Elma dizisine iki bomba transfer

FOX TV ekranlarında Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Yasak Elma dizisine 2 ayrı oyuncu dahil oldu. Son olarak dizi kadrosundan ayrılan Tuvana Türkay’ın dizideki rolü büyük tartışma konusu olmuştu. Dizide yaşanan olayların aile yapısını bozduğuna dair yorumlar sosyal medyada sık sık gündeme gelirken son olarak Tuvana Türkay diziden ayrılmış ve yerine yeni oyuncular dahil olduğu belirtilmişti.

Yasak Elma Dizi Kadrosuna Yeni Oyuncular Dahil Oluyor

FOX TV ekranlarının severek izlenen dizisi Yasak Elma’da entrika ve olayların ardı arkası kesilmiyor. Farklı konusu ve olayların hızlı seyriyle herkesin beğenisini kazanan ancak zaman zaman tartışmaya yol açan dizi son olarak ayrılıklarla konuşulmuştu. Diziye dahil olan ve oynadığı karakterle herkes tarafından eleştiri alan Tuvana Türkay’ın diziye veda etmesinin ardından oyuncu kadrosunda yeni değişiklikler yaşandığı belirtilmişti. Dizinin kadrosuna son olarak Faruk Barman’ın dahil olduğu öğrenildi.

Dizi Kadrosuna 2 Yeni İsim

Son olarak dizi kadrosuna 59 yaşındaki usta oyuncu İncilay Şahin Döne karakteriyle dahil olurken dizi kadrosuna katılan yeni ismin son olarak TV8 ekranlarında yayınlanan Kızım dizisinde rol alan Faruk Barman olduğu belirtildi. Oyuncu Barman dizide Bülent karakterine can verecek.

Faruk Barman Kimdir?

1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Faruk Barman, üniversite eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı ve Yazılım Bölümü’nde almıştır. 2004 yılının ardından İngilizce Bilgisayar Mühendisliği eğitimi alan Barman, yine aynı üniversitede oyunculuk üzerine de eğitim almıştır. Tiyatro, film ve reklam filmlerinde yer alan oyuncu Barman’ın son projesi 2018 yılında TV8 ekranlarında yayınlanan Kızım dizisinde rol aldı. 

Her bölümü ayrı olay olan Yasak Elma dizisine iki bomba transfer

İncilay Şahin Kimdir?

Usta oyuncu İncilay Şahin 1961 yılında Kayseri'de dünyaya gelmiştir. Birçok yapımda karşımıza çıkan usta oyuncu Umutsuz Ev Kadınları, Kuşlar Aleminde, Elveda Derken, Deli Dumrul, Yazın Öyküsü, Aşk Yakar, Adını Feriha Koydum, 120, Beyza'nın Kadınları, Sultan, Yamak Ahmet gibi yapımlarda yer almıştır. 2009 yılında Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü alan İncilay Şahin, 2009 yılı Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Ödülleri'nde Umut Veren Oyuncu ödülüne sahip olmuştur. 

Her bölümü ayrı olay olan Yasak Elma dizisine iki bomba transfer


 

Yorumlar (0)