Hercai’nin güzeli Ebru Şahin Oğulcan Engin’le aşk mı yaşıyor

ATV ekranlarında yayınlanan  Hercai dizisinin Reyyan’ı Ebru Şahin’in Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin’le aşk yaşadığı iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü.

MAGAZİN 07.01.2020, 12:06 07.01.2020, 12:13 Sema Topbaş
Hercai’nin güzeli Ebru Şahin Oğulcan Engin’le aşk mı yaşıyor

ATV ekranlarında yayınlanan  Hercai dizisinin Reyyan’ı Ebru Şahin’in Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin’le aşk yaşadığı iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü. Ortaya çıkan aşk iddiaları hakkında açıklama yapan güzel oyuncunun Oğulcan Engin ile aralarında aşk olmadığını yakın iki arkadaş olduklarını söylediği öğrenildi.

Ebru Şahin Arkadaşız Dedi Seda Sayan Açıklamasıyla Şaşırttı

Yayınlandığı günden itibaren büyük bir ilgiyle izlenen Hercai dizisinde Reyyan karakterine can veren güzel oyuncu Ebru Şahin özel hayatıyla magazin manşetlerinde yerini aldı. Seda Sayan ve Sinan Engin’in oğlu Oğulcan Engin ile aşk yaşadığı iddia edilen güzel oyuncu iddialar karşısında sessizliğini bozdu. Konuyla ilgili açıklama yapan Şahin, Oğulcan Engin ile sadece arkadaş olduklarını söyledi. Anne Seda Sayan ise Oğlu ile Ebru Şahin’in hiç tanışmadığını söyleyerek kafaları karıştırdı.

Kafede Buluştukları İddia Edildi

İkilinin Cihangir’de yer alan bir kafede buluştukları ve sevgili oldukları iddia edilmişti. Bu iddiaların ardından magazin gündemleri aşk iddialarını yazarken Ebru Şahin, aralarında aşk olmadığını sadece arkadaş olduklarını söyledi.  Seda Sayan ise iddialar karşısında sessiz kalmadı ve Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına sesli mesaj göndererek, çıkan haberin yanlış olduğunu kendisinin oyuncu Ebru Şahin’i hiç tanımadığını yan yana bile gelmediğini oyunculuğunu çok beğendiğini am kişisel olarak tanımadığını aynı zamanda Oğulcan’ın da Şahin’i tanımadığını bu haberin nasıl çıktığını bilmediklerini söyledi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@