İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan’dan olay yaratan taciz açıklaması!

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses ve kızı Dilan Çıtak Tatlıses arasında ev verme meselesinden dolayı tartışma başlamış ve gerginlik giderek tırmanmıştı.

MAGAZİN 10.07.2020, 13:26 Sema Topbaş
İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan’dan olay yaratan taciz açıklaması!

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses ve kızı Dilan Çıtak Tatlıses arasında ev verme meselesinden dolayı tartışma başlamış ve gerginlik giderek tırmanmıştı. Geçtiğimiz gün basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Dilan Çıtak Tatlıses¬, ‘Babamın çevresi tarafından taciz edildim’ şeklindeki açıklamasıyla herkesi şaşırttı.

Tatlıses'in Kızı Dilan’dan Çok Özel Açıklamalar

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda nişanlısı ile birlikte objektiflere takıldı. Babasıyla arasında ev meselesinden tartışma çıkan Dilan Çıtak Tatlıses, babası İbrahim Tatlıses ile ilgili oldukça çarpıcı açıklamalara yer verdi.

banner32
İbrahim Tatlıses

Çok Çarpıcı Taciz Açıklaması

Kendisine babasıyla arasının nasıl olduğu sorulan Tatlıses, babasıyla arasında suların durulmadığını söyledi. Bunca zaman sustuğunu ve yapılan tüm haksızlıklara boyun eğip, işine engel olunmasına sesini çıkarmadığını söyleyen Dilan Çıtak Tatlıses, İşine babası değil ancak babasının çevresi tarafından çok kez engel olunmaya çalışıldığını ve yapımcısına kadar aranarak taciz edildiğini anlattı. İşinin durdurulması için ellerinden geleni yaptıklarını söyleyen genç şarkıcı, tüm bunlara rağmen sustuğun, tüm bunların babası tarafından değil ama onun çevresi tarafından yapıldığını söyledi.

Dilan Çıtak Tatlıses

‘Babamın Bilgisi Olduğunu Düşünmüyorum’

Babası İbrahim Tatlıses’in bu konularla ilgili bir bilgisi olduğunu düşünmediğini söyleyen Dilan Çıtak Tatlıses, babasının sadece çok fazla dolduruşa geldiğini ve etrafından çok etkilendiğini söyledi. Bugüne kadar hep sustuğunu çünkü olup bitenin umurunda olmadığını söyleyen şarkıcı, artık kendisine babası tarafından yapılan ve söylenenlerden dolayı canının yandığını bu sebeple artık konuştuğunu dile getirdi.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@