Işın Karaca'nın eski eşi Sedat Doğan'dan tehdit eder gibi açıklama

Işın Karaca eşi Tuğrul Odabaş ile olan evliliğini geçtiğimiz haftalarda noktalamıştı. Boşanmanın ardından Işın Karaca'nın eski eşi ve kızının babası olan Sedat Doğan'dan tehdit eder gibi açıklamalar geldi.

MAGAZİN 01.12.2019, 17:00 01.12.2019, 23:17 Kübra Kozbay
Işın Karaca'nın eski eşi Sedat Doğan'dan tehdit eder gibi açıklama

Işın Karaca ile olan evliliğini noktalayan Tuğrul Odabaş ünlü şarkıcının kızının fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşmış ve paylaşımına “Seni seviyorum kızım” notunu düşmüştü. Işın Karaca'nın eski eşi aynı zamanda kızı Mia'nın babası olan Sedat Doğan bu paylaşımın ardından adeta çılgına döndü. Sosyal medya hesabından bir video paylaşan Sedat Doğan, söylediği sözlerle Tuğrul Odabaş’ı tehdit etti.

Kendi kızı gibi sevdiğini söylemişti

banner32
Tuğrul Odabaş, Işın Karaca ile 3 yıldan beri devam eden evliliğini geçtiğimiz günlerde noktalanmıştı. Ayrılığın ardından açıklama yapan Tuğrul Odabaş, ünlü şarkıcının kıza Mia’yı kendi kızı gibi sevdiğini belirtmiş ve sosyal medya hesabından beraber çekilen fotoğraflarını paylaşmıştı. Ancak Işın Karaca'nın eski eşi ve Mia’nın gerçek babası Sedat Doğan bu paylaşımın üzerine çılgına döndü.

Video çekip Tuğrul Odabaş’a seslendi

Türkiye'de karıştığı olayların ardından yurt dışına kaçan ve uzun zamandan beri de orada yaşayan Sedat Doğan bir video çekerek sosyal medya hesabından paylaştı. Çektiği videoda Türkiye’ye dönüş yolunda olduğunu belirten Sedat Doğan, Tuğrul Odabaş’a seslenerek rahatsız olursa rahatsız edeceğini söyledi. Tuğrul Odabaş’ın kızının fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşmasının rahatsızlık duyduğunu söyleyen Sedat Doğan, ayrıca Türk halkının duygularını kullanmakla, bir baba figürü yaratıp sahnelerde şov yapmakla suçladı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@