İtalyan sevgilisi Şeyma Subaşı’yı bir Türk kızıyla aldattı

Magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinden olan Şeyma Subaşı’nın bir süredir aşk yaşadığı İtalyan sevgilisi DJ Guido tarafından aldatıldığı iddia edildi.

MAGAZİN 03.12.2019, 17:36 Sema Topbaş
İtalyan sevgilisi Şeyma Subaşı’yı bir Türk kızıyla aldattı

Magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinden olan Şeyma Subaşı’nın bir süredir aşk yaşadığı İtalyan sevgilisi DJ Guido tarafından aldatıldığı iddia edildi. Yaptığı açıklamalar ve sosyal medya paylaşımlarıyla magazin gündeminden düşmeyen Şeyma Subaşı’nın aldatıldığı iddiaları herkesi şaşkına çevirdi.

Bir Süredir Beraberlerdi

Acun Ilıcalı ile boşanmasının ardından sık sık gündeme gelen ve hem yaptığı açıklamalar hem de sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla adından sıkça bahsettiren Şeyma Subaşı şimdi de İtalyan sevgilisi tarafından aldatıldığı iddialarıyla gündemde. Son olarak açtığı Youtube kanalında özel hayatı ile ilgili her şeyi video şeklinde paylaşan Subaşı, İtalyan sevgilisi Guido ile olan samimi görüntülerini de kanalında paylaşmıştı.

Şeyma Subaşı Aldatıldı Mı?

Magagenius adlı magazin sayfasının paylaştığı habere göre Şeyma Subaşı İtalyan sevgilisi Guido tarafından aldatıldı. İddialara göre, DJ Guido Dubai’de S.B isminde bir Türk kızıyla bir gece kulübünde sarmaş dolaş şekilde eğlendi. Yabancı sevgilisi tarafından bir Türk kızıyla aldatıldığı iddia edilen Şeyma Subaşı’nın ise olayı öğrenmesinin hemen ardından Guido’yu terk ettiği dedikodusu yayıldı.

Deodorant Tanıtımında Oynadılar

Eski eşi Acun Ilıcalı ile evliliği sürecinde sosyal medya hesabından herhangi bir reklam paylaşımı yapmayan Şeyma Subaşı şimdilerde kendisini aldattığı iddia edilen İtalyan sevgilisi DJ Guido ile bir deodorant tanıtımında oynamıştı. Bir deodorant markasının tanıtımında yer alan çift aynı zamanda markanın verdiği partide de ev sahipliği yapmıştı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@