Kalçasında tuvalet kağıdı sektiren Kerimcan Durmaz ünlülere meydan okudu

Koronavirüse karşı tedbir amaçlı evden çıkmayanların başlattığı tuvalet kağıdı ile sektirme akımına Kerimcan Durmaz’da uydu. Ancak Kerimcan Durmaz’ın tuvalet kağıdını sektirme şekli diğerlerinden farklıydı.

MAGAZİN 23.03.2020, 12:46 Sinem Ramazanoğlu
Kalçasında tuvalet kağıdı sektiren Kerimcan Durmaz ünlülere meydan okudu

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınından korunmak amaçlı evden çıkmayanların başlattığı tuvalet kağıdı ile sektirme akımına sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz’da uydu. Ancak Kerimcan Durmaz tuvalet kağıdını ayağı yerine kalçasının üzerine koyarak sektirdi. Sosyal medya hesabından bu görüntüleri paylaşan Durmaz, adeta ünlü isimlere meydan okudu.

Ünlü isimlere meydan okudu

banner32
Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkarak tüm dünyaya yayılan koronavirüs salgınında korunmak amaçlı evde kal çağrılarına kulak veren birçok futbolcu, tuvalet kağıdını ayakta sektirme akımı başlattı. Kısa sürede yayılan bu akıma sosyal medya fenomeni ve DJ olan Kerimcan Durmaz’da uydu. Ancak Durmaz bu akıma farkını ortaya koymak adına, ayağıyla değil kalçasının üzerine koyarak sektirdiği anların görüntüsünü paylaşarak, "Sıkıyorsa bunu yapın! twerkchallenge yapabilen varsa buyursun" yapsın paylaşımıyla, İrem Derici, Duygu Özaslan, Didem Soydan, Ali Biçim ve Berkcan Güven’e adeta meydan okudu.

Kerimcan Durmaz kimdir

Kerimcan Durmaz, 2 Kasım 1994'te İstanbul'un Yeniköy semtinde doğdu.Kerimcan Durmaz, Türk DJ, makyör ve sosyal medya fenomeni. 2015'ten itibaren Periscope ve Snapchat'te yaptığı paylaşımlarla Türkiye'de ün kazanarak bir internet fenomeni oldu. Televizyon dünyasında ise 2016 yılında Bu Tarz Benim isimli programda jüri olarak yer almıştı.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@