Kanal D ve FOX TV’den peş peşe final kararı

Televizyon kanallarında yaprak dökümü devam ediyor. Son olarak son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Azize dizisi ve FOX TV ekranlarında yayınlanan Ferhat ile Şirin dizisinin final kararı aldığı öğrenildi. İki iddialı dizinin final kararı izleyenleri şaşırttı.

MAGAZİN 30.12.2019, 21:30 31.12.2019, 02:39 Sema Topbaş - sema.topbas@canlihaber.com
Kanal D ve FOX TV’den peş peşe final kararı

Televizyon kanallarında yaprak dökümü devam ediyor. Son olarak son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Azize dizisi ve FOX TV ekranlarında yayınlanan Ferhat ile Şirin dizisinin final kararı aldığı öğrenildi. İki iddialı dizinin final kararı izleyenleri şaşırttı. Kanallardan gelen arka arkaya final haberleri sonrasında izleyici şaşkınlık yaşarken son olarak final haberleri Kanal D ve FOX TV’den geldi.

Ferhat ile Şirin Final Kararı Aldı

FOX TV ekranlarında yayın hayatın başlamadan önce beklentilerin büyük olduğu dizi Ferhat ile Şirin’in 6. bölümde ekrana veda edeceği öğrenildi. Başrollerinde Cansu Dere ve Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı iddialı dizinin beklentiyi karşılayamaması sonucunda final kararı aldığı öğrenildi. Başrol oyuncusu Cansu Dere’nin yeni sezonda birçok işi reddettiği ve dizinin başarısız olmasından dolayı çok mutsuz olduğu belirtiliyor.

Azize Dizisinden Final Kararı

FOX TV’nin ardından Kanal D ekranlarından da final kararı geldi. Başrollerinde Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’un yer aldığı Azize dizisi de ekrana veda etti. Süreç Film tarafından çekilen dizinin sezona iddialı bir giriş yaptığı ancak bekleneni karşılayamadığı görüldü. Dizinin ilk olarak yayın günü değiştirildi. Cumartesi akşamları yeni bölümleriyle yayınlanmaya başlayan dizinin yine beklenen reytinge ulaşamaması sonucunda dizi ekrana veda etti. Kanallardan peş peşe gelen final kararı akıllara televizyon sektöründe işlerin pekte iyi gitmediği düşüncelerini getirdi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@