Kenan Doğlu’dan Beren Saat ile boşanma dedikodularına yanıt!

İstanbul Yenikapı’da gerçekleşen etkinlikte sahne alan ünlü sanatçı Kenan Doğulu, sahne öncesi muhabirlerin sorularını cevapladı. Doğulu, eşi Beren Saat ile haklarında çıkan boşanma dedikodularını kesin bir dille yalanladı.

MAGAZİN 27.06.2020, 10:46 Sinem Ramazanoğlu
Kenan Doğlu’dan Beren Saat ile boşanma dedikodularına yanıt!

Normalleşme sürecine geçilmesiyle beraber İstanbul Yenikapı'daki Açıkhava Gösteri Merkezi'nde Park et Seyret etkinliği başladı. Etkinlikte sahne alan Kenan Doğulu koronavirüs sonrası ilk sahnesine çıkmış oldu.  Sahneye çıkmadan önce muhabirlerle sohbet eden ünlü sanatçıya, son zamanlarda eşi Beren Saat ile haklarında çıkan boşanma dedikoduları soruldu. Doğulu, haklarında çıkan boşanma haberini kesin bir dille yalanladı.

Kenan Doğlu’dan boşanma haberine yalanlama geldi

1 Haziran itibariyle normalleşme sürecine geçilmesinin ardından İstanbul Yenikapı'daki Açıkhava Gösteri Merkezi'nde Park et Seyret etkinliği başladı. Etkinlikte sahne alan ünlü sanatçı Kenan Doğulu, kendisini görüntülemek için gelen basın mensuplarıyla bir araya geldi. Eşi Beren Saat ile haklarında sık sık boşanma haberleri çıkan Doğulu, son çıkan ayrılık iddiaları hakkında konuştu. Çiftin ayrılık kararı aldıkları ve güzel oyuncu Beren Saat’in ev baktığı gündeme oturmuştu. Çıkan bu haberler hakkında kesin bir dille konuşan Doğulu, "Kardeşlerim, biz bir açıklama yapmadan bu haberlerin hiçbirine inanmayın. Lütfen! Biz de yoruluyoruz, siz de yoruluyorsunuz. İnsanlar bu haberlere üzülüyor" sözleriyle ayrılık dedikodularını yalanladı.

1milyon değerindeki aracın plakası dikkat çekti

banner32
Yenikapı’da düzenlenen Açıkhava Gösteri Merkezi'nde Park et Seyret etkinliğinde sahneye çıkan Kenan Doğulu, konser öncesi provaya değeri 1 milyon lirayı bulan 1962 model Cadillac aracıyla geldi. Doğulu’nun 1 milyon lira değerindeki aracının plakası dikkatler kaçmadı. İsminin ilk üç harfinin bulunduğu plaka (KEN) ile dikatleri üstüne çeken ünlü sanatçıya konser ekinden yoğun ilgi geldi.

Konsere katılan kişilerin koronavirüs önlemleri kapsamında araçları dezenfekte edilip, ateşleri ölçülerek konser alanına alındı.


 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@