Kıvanç Tatlıtuğ TRT’nin Atatürk rolünü neden reddettiğini açıkladı

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, TRT’den gelen Atatürk rolünü reddetti. Gelen teklifle onurlandığını söyleyen Tatlıtuğ, daha önceden başka bir projeyle el sıkıştıkları için teklifi kabul edemediğini söyledi.

Kıvanç Tatlıtuğ TRT’nin Atatürk rolünü neden reddettiğini açıkladı

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, TRT’den gelen Atatürk rolünü reddetti. Gelen teklifle onurlandığını söyleyen Tatlıtuğ, daha önceden başka bir projeyle el sıkıştıkları için teklifi kabul edemediğini söyledi. En çok oynamak istediği karakterlerden birinin Atatürk olduğunu söyleyen yakışıklı oyuncunun gelen teklifi üzülerek reddettiği aktarıldı.

TRT 8 Bölümlük Dizi İçin Tatlıtuğ’a Teklif Sundu

TRT ekranlarında yayınlanacak olan ‘Ya İstiklal Ya Ölüm’ adlı 8 bölümlük mini dizi için dizide Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e can vermesi için ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’a teklif götürüldü. Teklifin ardından gözler Tatlıtuğ cephesine çevrildi ve ünlü oyuncunun ne cevap vereceği merak konusu oldu. Çok geçmeden ünlü oyuncu cephesinden teklife yanıt geldi.

‘Onur Duydum’

Teklif için yanıt veren Tatlıtuğ, teklifin doğru olduğunu TRT tarafından mini dizi için kendisine böyle bir teklif getirildiğini söyledi. En çok oynamak istediği karakterlerden birinin Mustafa Kemal Atatürk olduğunu söyleyen Tatlıtuğ, 2020 Ocak ayı için daha önceden el sıkıştıkları bir projeye bağlı çekimleri olduğunu bu sebeple TRT’nin teklifine olumlu cevap veremediğini açıkladı.

En Son Çarpışma Dizisinde Rol Aldı

Başarılı oyuncu son olarak Show TV ekranlarında yayınlanan Çarpışma dizisinde rol aldı. Elçin Sangu, Onur Saylak, Alperen Duymaz ve Melisa Pamuk gibi isimlerin yer aldığı dizide gösterdiği başarılı performansla kendini bir kez daha kanıtlayan ünlü oyuncu dizinin final yapmasının ardından başka bir projeyle izleyici karşısına çıkmadı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@