Kraliyet Ailesi’nden ayrılan Prens Harry koronavirüse mi yakalandı?

Eşi Meghan Markle ile birlikte Kraliyet Ailesi’ndeki tüm görevlerini bırakma kararlarını açıklayarak Kanada’ya yerleşen Prens Harry, geride bıraktığımız günlerde koronavirüse yakalanan oyuncu Idrıs Elba ile görüşmesiyle gündeme gelen F1 pilotu Hamilton ile bir etkinlikte yan yana geldi.

MAGAZİN 19.03.2020, 11:39 Sema Topbaş
Kraliyet Ailesi’nden ayrılan Prens Harry koronavirüse mi yakalandı?

Eşi Meghan Markle ile birlikte Kraliyet Ailesi’ndeki tüm görevlerini bırakma kararlarını açıklayarak Kanada’ya yerleşen Prens Harry, geride bıraktığımız günlerde koronavirüse yakalanan oyuncu Idrıs Elba ile görüşmesiyle gündeme gelen F1 pilotu Hamilton ile bir etkinlikte yan yana geldi. Prens Harry ve Hamilton’ın yan yana gelmesi sonrasında herkes virüs belirtileri olan birinin yanına gitmesini tartışırken Prens Harry'nin koronavirüs taşıyıp taşımadığı konusunda henüz bir bilgi paylaşılmadı.

Koronavirüsten Korunmak İçin Her Türlü Önlemleri Almıştı

banner32
İngiliz Kraliyet Alesi’nden ayrılma kararı ile dünya gündeminde geniş bir yer bulan Pren Harry ve eşi Meghan Markle, Kraliyet Ailesi’nden ayrıldıktan sonra Kanada’ya yerleşmiş ve burada yaşamlarını sürdürmeye başlamışlardı. Çift tüm dünyayı etkileyen yeni tip koronavirüs tehlikesine karşı herkes gibi gereken önlemleri alırken Prens Harry’nin İngiltere’de bulunduğu dönemde Formula 1 pilotu olan ve koronavirüs şüphesi taşıyan Hamilton ile bir etkinlikte yan yana gelmesi kafaları karıştırdı.

Prens Harry Koronavirüse Mi Yakalandı?

Formula 1 pilotu Hamilton’ın koronavirüs tetsi yaptıran ve test sonuçları pozitif çıkan oyuncu Idrıs Elba ile aynı etkinlikte buluştuğu bilinirken Prens Harry’nin İngiltere’de olduğu dönemde F1 pilotu Hmiltın le bir etkinlikte yan yana gelmesi akıllara Pren Harry’e koronavirüs mü bulaştı sorularını getirdi. F1 pilotu Hamilton’ın koronavirüs testi yaptırıp yaptırmadığı ile ilgili henüz bir bilgi bulunmazken Prens Harry’nin de F1 pilotu Hamilton ile yan yana geldikten sonra kronavirüs testi yaptırıp yaptırmadığı konusunda herhangi bir bilgi paylaşılmadı. 
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@