Lerzan Mutlu Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu Aşkına Ateş Püskürdü

Magazin basını son günlerde evli Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşamaya devam eden Ece Erken’i konuşuyor. Sevgilisinin eşinin aracının canlılarına verdiği zararla günlerce gündemden düşmeyen Ece Erken'e bir yorumda Lerzan Mutlu getirdi.

Lerzan Mutlu Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu Aşkına Ateş Püskürdü

Beşiktaş'ın eski yöneticilerinden evli Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşayan ve günlerdir magazin basınından düşmeyen Ece Erken Söylemezsem Olmaz programında ayrılmıştı. İkinci Sayfa isimli magazin programına katılan Lerzan Mutlu Ece Erken'in yasak aşkını duyduktan sonra takibi bıraktığını dile getirdi. Konuyu duyduktan sonra sosyal medyada Ece Erken'in takip etmeyi bıraktığını söyleyen Lerzan Mutlu, sonra da Ece Erken'in kendisini takip etmeyi bıraktığını dile getirdi.

Kim Yaparsa Yapsın Bana Ters

banner32
Magazin basınından günlerdir düşünmeyen ve herkesin yorum yaptığı yasak aşk hakkında konuşan Lerzan Mutlu, kim yaparsa yapsın böyle bir şeyin kendisine ters olduğunu o yüzden takibi bıraktığını açıkladı.

Söylemezsem Olmaz'dan Ayrılmıştı

Yasak aşk iddialarını gündeme gelmesinin ardından Beyaz TV'de konu hakkında konuşan Ece Erken, 9 ay önce boşanma davası açıldığını davanın hala sürdüğünü iddia etmişti. Ancak işin aslının öyle olmadığı Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu tarafından ortaya çıkarılmıştı. Ayrıca Ece Erken'in benim Mahmut Yazıcıoğlu'nun araçlarının camlarını zarar verirken çekilen görüntüleri de ortaya çıkmış Ece Erken bunun üzerine Söylemezsem Olmaz programından ayrılmıştı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@