Maskesiz yakalanan şarkıcı Hatice açıklamasıyla olay yarattı

Geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda objektiflere takılan ve maske takmamasıyla dikkat çeken şarkıcı Hatice, neden maske takmadığına dair yaptığı açıklamayla da pes dedirtti.

MAGAZİN 09.07.2020, 16:26 Sema Topbaş
Maskesiz yakalanan şarkıcı Hatice açıklamasıyla olay yarattı

Geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda objektiflere takılan ve maske takmamasıyla dikkat çeken şarkıcı Hatice, neden maske takmadığına dair yaptığı açıklamayla da pes dedirtti. Görüntülendikten sonra yanına gelen muhabirin sorularına yanıt veren Hatice, maskeyi makyajı bozulmasın diye takmadığını söyleyerek akıllara durgunluk veren bir cevapla kendisini savundu.

Maske Takmama Sebebi Herkesi Şaşırttı

Zaman zaman açıklamaları zaman zaman da aşk hayatı ile gündeme gelen şarkıcı Hatice, geçtiğimiz gün Nişantaşı sokaklarında kameralara yansıdı. Dünya genelini saran ve ülkemizde de hala etkisi devam eden koronavirüs salgını sebebiyle önlem amaçlı getirilen ve salgına karşı mücadelede en önemli önlemlerin başında gelen maske takma kuralına uymadığı görülen şarkıcının maske takmama sebebi ise pes dedirtti.

Makyajı Bozulmasın Diye Takmadığını Söyledi

Sözcü’nin haberine göre, Nişantaşı sokaklarında yürürken görüntülenen ve maske takmadığı görülen şarkıcı Hatice, koronavirüs tedbirlerine uymadı. Kendisini görüntüleyen gazetecilerle kısa bir konuşma gerçekleştiren şarkıcının yanına giden muhabirler neden maske takmadığını sordu. Makyanı bozulmasın diye maske takmadığını söyleyen Hatice, çok yakın bir yerden çıktığını ve maskesinin çantasında olduğunu söyledi.

Gazetecilerden Ricada Bulundu

banner32
Maske takmamasının yanı sıra belirttiği sebeple de herkesi şaşkına çeviren şarkıcının gazetecilerden yanlış bir şey yazmayın şeklinde ricada bulunarak hatasını kapatmaya çalıştığı öğrenildi.

Şarkıcı Hatice

Hatice Kimdir?

6 Aralık 1978 İzmir doğumlu olan şarkıcı Hatice, ailesi tarafından henüz küçük yaşta keşfedilerek müzik yeteneği üzerine eğilmesi için teşvik edildi. Zaman zaman aile toplantılarında ve düğünlerde amatör şekilde şarkı söyleyen Hatice, müzik hayatına ‘İner misin çıkar mısın?’ adlı yarışma programında müzik dalında birinci seçilerek adım attı ve bu yarışma sayesinde müzik hayatına profesyonel bir şekilde devam etme şansına sahip oldu. 1990’lı yılların sonunda müzik dünyasına resmi olarak giriş yapan şarkıcı, Farfara, Emiceoğlu Dursun, Kiraz, Kezban Yenge, Çıt Çıt adlı parçaları ile büyük bir başarı yakaladı. 

Hatice Maske

Şarkıcı Hatice’nin Albümleri

Şarkıcı Hatice’nin albümleri arasında, 1999 yılında çıkardığı ‘Vol1’, 2000 yılında çıkardığı ‘Vol2’, 2001 yılında çıkardığı ‘Vol3’, 2005 yılında çıkardığı ‘Bitaneme’, 2006 yılında çıkardığı ‘Canımın Ötesi’, 2008 yılında çıkardığı ‘Tenin Tenime’, 2010 yılında çıkardığı ‘Pardon’ ve 2012 yılında çıkardığı ‘Çok Uzadı Bu Ayrılık’ yer alıyor.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@