MasterChef yarışmacısının terlikleri jüriyi kahkahaya boğdu

TV 8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye yarışmasının son yayınlanan bölümünde kahkaha tufanı koptu. Yarışmacının giydiği terlikleri gören üç jüri üyesi de gülme krizine girdi.

MAGAZİN 03.12.2019, 19:45 Sema Topbaş
MasterChef yarışmacısının terlikleri jüriyi kahkahaya boğdu

TV 8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye yarışmasının son yayınlanan bölümünde kahkaha tufanı koptu. Yarışmacının giydiği terlikleri gören üç jüri üyesi de gülme krizine girdi. Ekranlarda ikinci sezonuyla yer alan ve seyircinin büyük beğenisini kazanan MasterChef Türkiye’nin yarışmacısı Rıfat’ın son bölümde giydiği terlikler olay oldu.

Balık Terlikleriyle Kahkahaya Boğdu

MasterChef Türkiye yarışmacısı Rıfat yayınlanan son bölümde ayağına giydiği balık şeklindeki terliklerle herkesi gülme krizine soktu. Yarışmanın son bölümünde Rıfat’ın konuştuğu sıralarda yine kendisi gibi yarışmacı arkadaşı Yasin jüri üyesinden aldığı uyarıya rağmen hızla Rıfat’ın yanına yaklaştı ve arkadaşının ayağındaki terliklerin tekini elinde tuttuğu peçeteyle alarak yerine geçti. Elinde tuttuğu balık şeklindeki terliği yukarı doğru kaldıran ve jüri üyelerine gösteren Yasin, ‘Balık dolması Şef’im, kılçıksız hem de!’ ifadelerini kullandı.

Jüri Üyeleri Kahkahalara Boğuldu

Yasin’in elinde salladığı balık şeklindeki terliği gören üç jüri üyesi kahkahaya boğuldu. Üç jüri üyesinden biri olan Mehmet Yalçınkaya, Rıfat’ın elemeden sonra baya bir balığa yaklaşmayacağını düşündüğünü söyleyerek espri yaparken Rıfat ise burcunun balık olduğunu söyleyerek ortamı daha da renklendirdi. Yarışmanın sevilen jüri üyesi Danilo Şef ise ‘Rıfat, ben senin çorap ve terliğine kurban olurum yani!’ diyerek gülmeye devam etti. Giydiği balık terliklerle son bölüme damga vuran Rıfat hem yarışma arkadaşları hem de jüri üyelerine oldukça keyifli dakikalar yaşattı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@