Mehmet Ali Erbil ameliyat masasına yatacak

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, bir hafta arayla üst üste 2 defa hastaneye kaldırılmıştı. Mehmet Ali Erbil'in bugün acilen ameliyata alınacağı öğrenildi

Mehmet Ali Erbil ameliyat masasına yatacak

Bir dönem ekranlara damga vuran ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz yıl evinin banyosunda düşerek rahatsızlanmış ve hastanede tedavisi devam ettiği sırada kaçış sendromu hastalığı nüksetmişti. 235 gün boyunca yoğun bakımda tedavi gören Mehmet Ali Erbil daha sonra hastaneden taburcu olmuş ve sevenlerini de bir hayli mutlu etmişti. Ancak Mehmet Ali Erbil'in hastalığı son dönemlerde yeniden baş gösterdi.

Bir haftada 2 defa hastaneye kaldırıldı

banner32
Mehmet Ali Erbil yaklaşık 2 hafta önce kalp spazmı geçirerek hastaneye kaldırılmış ve yoğun bakımda tedavi edilmişti. Tedavisinin ardından taburcu edilen Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz günlerde bir kez daha hastanenin yolunu tuttu. Bu defa da ünlü şovmenin beyin damarlarında tıkanıklık olduğu tespit edildi.

Acil ameliyata alınacak

Gelen son bilgilere göre ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil bugün omurilik ameliyatın alınacak. Ameliyat ile Mehmet Ali Erbil'in omuriliğinden sıvı alınacağı öğrenildi. Ünlü şovmenin ameliyatındaki risk konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı. Hastanede uzun süre tedavi görecek olan Mehmet Ali Erbil'in zor günlerinde yanında abisi Mustafa Erbil, yönetmen Tolga Yüce v şarkıcı Ercan Avşar'ın olacağı öğrenildi.

Kaçış sendromu hastalığı nüksetmişti

Mehmet Ali Erbil geçtiğimiz yıl evinin banyosunda düşerek omurgasını kırmış ve daha sonra hastaneye kaldırılmıştı. Hastanede tedavi gördüğü sırada Mehmet Ali Erbil'in daha önce de uzun süre tedavi olduğu Kaçış sendromu hastalığı nüksetmiş ve yaklaşık 8 ay kadar yoğun bakımda kalmıştı. Zorlu bir tedavi süreci geçiren ünlü şovmen Temmuz ayında hastaneden taburcu olmuştu ancak gelen son görüntüleri sevenlerini Bir hayli üzmüştü.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@