Meltem Miraloğlu’ndan şaşırtan paylaşım: Allah büyüklerimizin tecavüzünden korusun

Hayat Devam Ediyor adlı dizide tanınan ve kendisinden 48 yaş büyük Patrick Grady ile evlenen oyuncu Meltem Miraloğlu’ndan şaşırtan bir paylaşım geldi.

MAGAZİN 20.06.2020, 15:45 Sema Topbaş
Meltem Miraloğlu’ndan şaşırtan paylaşım: Allah büyüklerimizin tecavüzünden korusun

Hayat Devam Ediyor adlı dizide tanınan ve kendisinden 48 yaş büyük Patrick Grady ile evlenen oyuncu Meltem Miraloğlu’ndan şaşırtan bir paylaşım geldi. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, ‘Allah biz gençleri büyüklerimizin zulmünden ve tecavüzünden korusun’ diyen Miraloğlu, bu ifadelerle herkesin kafasını karıştırdı.

Yaptığı Evlilikle Gündem Olmuştu

Bir döneme damgasını vuran Hayat Devam Ediyor dizisinin başrol oyuncusu olan ve dizide ‘Çocuk gelin’ rolüyle ekrana gelen oyuncu Meltem Miraloğlu, kendisinden 48 yaş büyük olan 80 yaşındaki Patrick Grady ile evlenmiş ve bu evlilikle magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Evliliğinin ardından sık sık gündeme gelen Miraloğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da dikkat çekiyor.

‘İyi Bir Eş Değil Ama İyi Bir Baba’

banner32
Geride bıraktığımız aylarda evliliği hakkında açıklamalarda bulunan oyuncu Miraloğlu, Cordova’ya kuzeninin yanına geldiğini ve Patrick ile bu sayede tanıştığını anlattı. 80 yaşındaki Patrick’in kendisini kızı olarak gördüğünü söyleyen Meltem Miraloğlu, ‘Patrick iyi bir eş değil ama iyi bir baba. Evlendikten sonra baba-kız ilişkimiz değişmedi’ ifadelerine yer vermişti.

Meltem Miraloğlu

Son Paylaşımı Kafa Karıştırdı

Genç oyuncunun sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımda kullandığı ifadeler herkesin kafasını karıştırdı. Miraloğlu paylaşımında, ‘Kendimi bulmak için çıktığım bu yolda, kendimi kaybetmemek ve bunca zulme karşı akıl sağlığımı korumak tek dileğim’ ifadelerine yer verirken asıl dikkat çeken sözleri ise ‘Allah biz gençleri, büyüklerimizin zulmünden ve tecavüzünden korusun’ oldu. 
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@