Mucize Doktor’un Nazlı’sı hangi ünlü oyuncuya benzetildi

FOX TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Mucize Doktor’un güzel oyuncusu Sinem Ünsal, sosyal medya kullanıcıları tarafından ünlü oyuncu Özge Özpirinçci’ye benzetildi.

MAGAZİN 22.12.2019, 17:04 24.12.2019, 01:05 Sema Topbaş
Mucize Doktor’un Nazlı’sı hangi ünlü oyuncuya benzetildi

FOX TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Mucize Doktor’un güzel oyuncusu Sinem Ünsal, sosyal medya kullanıcıları tarafından ünlü oyuncu Özge Özpirinçci’ye benzetildi. Mucize Doktor’un Nazlı’sı olarak seyircinin kalbine giren ve hem oyunculuğu hem de doğal güzelliğiyle çok sevilen Sinem Ünsal, sosyal medya hesaplarını da oldukça aktif kullanan ünlüler arasında yer alıyor.

Yıldızı Mucize Doktor Dizisinde Parladı

Daha önce Siyah Beyaz Aşk, Çoban Yıldızı ve Kızım gibi dizilerde oynayan ancak seyircinin kalbini Mucize Doktor’da kazanan ve yıldızı parlayan Sinem Ünsal, dizideki görüntüsünün yanı sıra günlük hayatındaki doğal görüntüsüyle de dikkat çekiyor. Instagram hesabını aktif olarak kullanan güzel oyuncu doğal kıvırcık saçlarıyla da ünlü oyuncu Öge Özpirinçci’ye benzetiliyor.

banner32

Sosyal Medya’da Yorum Yağıyor

Güzel oyuncunun Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarına yorum yağıyor. Kullanıcılar Ünsal’ın Özpirinçci ile olan benzerliğine kayıtsız kalamazken bazı gönderilere iki güzel oyuncunun ikiz oldukları yorumları bile yapılıyor.

Sinem Ünsal Kimdir?

21 Haziran 1993 yılında dünyaya gelen Sinem Ünsal, ilkokul, ortaokul ve üniversite eğitimini İzmir’in Foça ilçesinde tamamladı. 2016 yılında ise Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü’nden mezun oldu ve aynı yıl Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Bölümü’nde çift-ana dal lisans programını tamamladı. Müfit Aytekin Atölye’de oyunculuk eğitimi alan güzel oyuncu Ünsal, 2016 yılından itibaren TV dizilerinde rol almaya başladı. 2019 yılında 25. Lions Türkan Kahramankaptan Tiyatro Ödülleri’nde Yılın En İyi Genç Kadın Oyuncusu Ödülü’ne layık görüldü. Çoban Yıldızı, Siyah Beyaz Aşk, Kızım dizilerinde rol aldı. 2019 yılında Bir Alaturka Hikaye: Raif ile Letafet tiyatro oyununda yer alan genç oyuncu şimdilerde en çok izlenen diziler arasında ilk sırada olan Mucize Doktor dizisinde Nazlı karakterine can veriyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@