Müge Anlı ünlü oyuncunun köpeğini bulmak için harekete geçti!

Uzun yıllardır ATV ekranlarında yayınlanan ve kayıpları aran Müge Anlı ile Tatlı Sert’in sunucusu Müge Anlı yaklaşık 2 ayın ardından yeniden ekranlara geri döndü. Bomba gibi bir görü dönüş yapan ünlü sunucu bu kez ünlü oyuncu Sumru Yavrucuk’un köpeği için harekete geçti.

MAGAZİN 02.06.2020, 16:38 Sema Topbaş
Müge Anlı ünlü oyuncunun köpeğini bulmak için harekete geçti!

Uzun yıllardır ATV ekranlarında yayınlanan ve kayıpları aran Müge Anlı ile Tatlı Sert’in sunucusu Müge Anlı yaklaşık 2 ayın ardından yeniden ekranlara geri döndü. Bomba gibi bir görü dönüş yapan ünlü sunucu bu kez ünlü oyuncu Sumru Yavrucuk’un köpeği için harekete geçti. Ünlü oyuncunun kaybolan köpeğini bulmak için çağrıda bulunan Anlı, programında bu kez bambaşka bir kayıp olayıyla izleyicinin karşısına geçti.

Yardım Çağrısı

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve koronavirüs salgını sebebiyle yeni bölümlerine ara vermek zorunda kalan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yaklaşık 2 ay sonra yeniden izleyici karşısına geçti. Ekranların sevilen yüzü Müge Anlı, bu kez farklı bir kayıp olayıyla izleyici karşısına çıktı. Ünlü oyuncu Sumru Yavrucuk’un kayıp olan golden cinsi köpeği ‘Tomi’yi bulmak için kolları sıvayan ünlü sunucu, günlerdir haber alınamayan köpek için bugünkü programında izleyenlerine çağrı yaptı.

Ünlü Oyuncu Çok Üzgün

Sumru Yavrucuk’un köpeğinin kaybolmasından dolayı çok üzgün olduğunu dile getiren Müge Anlı, Bugün yayınlanan programında 2 yaşında olan ‘Tomi’ için yardım çağrısında bulundu. Kayıp köpeğin sol patisinde bir yara izi olduğunu söyleyen Anlı, kayıp köpeği görenlerin kendileri ile hemen iletişime geçmelerini rica etti. Öte yandan ünlü oyuncu Sumru Yavrucuk, 27 Mayıs 2020 tarihinde sosyal medya hesabından köpeği ‘Tomi’nin fotoğrafını paylaşarak, ‘Dostlar paylaşır mısınız? Toni, 2 yaşında erkek’ dedi. 

Müge Anlı ve Sumru Yavrucuk
 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@