Müge Anlı’da tüyler ürperten cinayet itirafı telle boğulup parçalara ayrılmış

ATV ekranlarında hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programındaki cinayet itirafı tüyler ürpertti.

MAGAZİN 25.12.2019, 00:51 25.12.2019, 00:55 Sema Topbaş
Müge Anlı’da tüyler ürperten cinayet itirafı telle boğulup parçalara ayrılmış

ATV ekranlarında hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programındaki cinayet itirafı tüyler ürpertti. Zeynep Ergül’ün programa katılmasıyla ortaya çıkan cinayetin detayları hem stüdyodakileri hem de ekran başındaki izleyicileri şoka uğrattı.

Cinayeti İtiraf Etti

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yine izleyenleri şoka uğratan bir gelişme yaşandı. 3 seneye yakın bir süredir kendisinden haber alınamayan Mehmet Muharrem Erbay’ın canice öldürüldüğü ortaya çıktı. Kızını aramak için Müge Anlı stüdyosuna gelen Zeynep Ergül sayesinde Mehmet Muharrem Erbay olayı yeniden gündeme geldi ve 4 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan 4 kişiden birinin Zeynep Ergül’ün eski eşi Ercan Bozkurt olduğu ve cinayeti itiraf ettiği belirtildi.

banner32

Telle Boğup Öldükten Sonra Cesedi Parçalamışlar

Kızını aramak için Müge Anlı stüdyosuna gelen Zeynep Ergül, 3 yıla yakın haber alınamayan Mehmet Muharrem Erbay cinayetinin çözülmesini sağladı. Müge Anlı’ya gelen ihbarlarda Zeynep Ergül’ün çevresine evinin hemen yakınındaki bahçeye eve su çekmek için kuyu açtıklarını fakat oradan su çıkmadığını söylediği iddia edilirken eski eşi Ercan Bozkurt ve Cahit isimli şahısla beraber Mehmet Erbay’ın cesedini bu kuyuya attıklarını daha sonrada üzerine asit döktüklerini söylediği öne sürüldü. Yapılan ihbarlar sonucunda harekete geçen Gaziantep Emniyet Müdürlüğü ekipleri Cahit Ergül ve Zeynep Ergül başta olmak üzere 5 kişiyi gözaltına aldı. Gözaltına alınan şüpheliler arasında olan Zeynep Hanımın eşi Ercan Bozkurt cinayeti itiraf etti. Zeynep Ergül tutuksuz yargılanmak üzere serbest kalırken Müge Anlı programının canlı yayınında cinayetin kan donduran detayları ortaya çıktı. Mustafa Ergül’ün öldürülen Muharrem Erbay’ı konuşmak için bağ evine çağırdığı daha sonrada Zeynep Hanımın eski eşi Ercan’ın da aralarında olduğu grup bağ evinde buluşarak Mehmet Muharrem Erbay’ı önce telle boğup öldürdükten sonra bıçaklayarak parçalara ayırıyor ve parçaların hepsini farklı noktalara gömüyorlar. Cinayeti 4 kişi ile beraber işlediklerini itiraf eden Ercan Bey dışında diğer 3 zanlının cinayeti hala itiraf etmediği öğrenildi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@