Müge Anlı’dan evli bir kişiden hamile kaldığı iddialarına yanıt

Ünlü sunucu Müge Anlı, evli bir kişi tarafından hamile kaldığı iddialarıyla ilgili sessizliğini bozdu ve bu iddiaların doğruyu yansıtmadığını söyleyerek gerekli kişiler hakkında dava açılacağı belirtildi.

MAGAZİN 22.04.2020, 17:25 22.04.2020, 17:25
Müge Anlı’dan evli bir kişiden hamile kaldığı iddialarına yanıt

Ünlü sunucu Müge Anlı, evli bir kişi tarafından hamile kaldığı iddialarıyla ilgili sessizliğini bozdu ve bu iddiaların doğruyu yansıtmadığını söyleyerek gerekli kişiler hakkında dava açılacağı belirtildi. Eski eşi tarafından ortaya atılan hamilelik iddialarına sert çıkan Müge Anlı, tüm bu söylenenlere avukatı aracılığıyla yanıt vererek bunların çirkin bir iftiradan ibaret olduğunu söyledi.

Magazin Gündemeine Bomba Gibi Düştü

Uzun yıllardır ATV ekranlarında sunuculuk yapan ve birçok kişi tarafından severek takip edilen Müge Anlı hakkında magazin manşetlerine bomba gibi düşen bir iddia ortaya atılmıştı. Anlı’nın eski eşi Burhan Akdağ tarafından ortaya atılan bu iddialar magazin gündeminin en çok konuşulan konularından biri olurken tüm gözler Müge Anlı’dan gelecek açıklamaya çevrildi. 

Hamilelik İddiasını Eski Eşi Ortaya Attı

banner32
Müge Anlı ve Burhan Akdağ 2008 yılında oldukça çekişmeli bir boşanma süreci yaşadı ve evliliklerini noktaladı. Burhan Akdağ, sosyal medya hesabından kendisine eski eşi Müge Anlı’nın evleneceğine dair bir yoruma, ‘Sen çok geriden geliyorsun. Hamile olduğunu söylesem, evleneceği kişinin boşanmasını beklediğini söylesem sanırım şaşırmazsın. Program neden bitti?’ şeklinde yanıt verdi ve bu yanıtla eski eşi Müge Anlı’nın evli bir adamdan hamile olduğu iddiasını ortaya atmış oldu.

Müge Anlı’dan İddialara Yanıt

Müge Anlı ise eski eşi Burhan Akdağ tarafından gelen bu iddialara avukatı aracılığıyla yanıt verdi. Müge Anlı’nın avukatı Eylem Kahraman konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Müge Anlı’nın koronavirüs salgını sebebiyle programına kısa bir süreliğine ara verdiğini ve kendisi hakkında ortaya atılan çirkin ve maksatlı iddiaların kesinlikle gerçek dışı olduğunu ifade etti. Tüm bu iddiaların Anlı’nın kamuoyundaki saygınlığına zarar vermek amacıyla ortaya atıldığını belirten Kahraman, bu asılsız iddiayı ortaya atan ve gerçeği yansıtmayan bu söylemleri yazılı ve görsel basında yayınlayanlar hakkında gerekli tüm işlemlerin başlatılacağı bilgisini de verdi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@