Müge Anlı’nın canlı yayında sağlık çalışanları ile ilgili söylediği sözlere tepki

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert’in sevilen sunucusu Müge Anlı programının canlı yayınında doktorlar için söylediği sözlerle büyük bir tepki çekti.

MAGAZİN 31.03.2020, 00:18 31.03.2020, 00:20 Sema Topbaş
Müge Anlı’nın canlı yayında sağlık çalışanları ile ilgili söylediği sözlere tepki

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert’in sevilen sunucusu Müge Anlı programının canlı yayınında doktorlar için söylediği sözlerle büyük bir tepki çekti. Ekranların sevilen sunucusu Müge Anlı, canlı yayında doktorlara yönelik söylediği sözler sonrasında sosyal medyada tepki topladı. Sosyal medya kullanıcıları Anlı’nın bu zor süreçte sağlık çalışanlarına yönelik kullandığı ifadelerin çok yanlış olduğu yorumlarını yaparak ünlü sunucunun özür dilemesini istedi.

Canlı Yayında Tepki Çeken Sözler

ATV’nin sevilen yüzü Müge Anlı, programının canlı yayınında doktorlarla ilgili sarf ettiği cümlelerle büyük bir tepki topladı. Migren hastalığı olduğunu ve sürekli olarak acile gittiğini söyleyen Anlı, koronavirüs bulaşabilir endişesi yaşadığı için hastanede değil de arabada iğne olmak istediğini doktorların da bunu tedbir amacıyla kabul etmediğini söyledi. İğne yaptıramadan geri döndüğünü söyleyen Müge Anlı, doktorların tavırlarından memnun olmadığını söyleyerek, ‘Sonra diyorlar ki doktorlara iyi davranın’ sözleriyle tepki topladı. 

banner32

‘İnşallah Sende Bir Gün Böyle Migren Ağrısı Çekersin’

Konuyla ilgili sözlerine devam eden Müge Anlı, arabada migren iğnesi olma isteğini kabul etmeyen doktora, ‘İnşallah sende bir gün böyle bir migren ağrısı çekersin ve aynı tavırla karşılaşırsın’ sözlerini kullandığını da canlı yayında anlattı. 

Sağlıkçılar Sosyal Medyada Kampanya Başlattı

Ünlü sunucu Müge Anlı’nın doktorlara yönelik kullandığı bu sözlerin ardından sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüdü. Sosyal medya kullanıcıları ve sağlıkçılar tepki çeken bu sözler ardından sosyal medyada kampanya başlattı. Türkiye’nin geçtiği zorlu süreçte sağlık çalışanları ile ilgili kışkırtıcı cümleler sarf ettiği iddia edilen Müge Anlı’ya oldukça ağır yorumlar yapıldı. Kullanıcılar Müge Anlı’nın tüm sağlık çalışanlarından özür dilemesini istedi.
 

Yorumlar (3)
Serdar sönmez 4 ay önce
doktoru ayağına çağıran bir düşünce,bence müge anlınin biraz dinlenmesi lazim
Feride 4 ay önce
bu olayı cok büyütünüz
Erol 4 ay önce
Müge anlı çok başarılı bir gazeteci karalamayın bence abartiyorsunuz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@