Nusret Gökçe Telefon Numarası Paylaştı Herkes Hack Sandı Ama Gerçek Çıktı

Ünlü et restoranı Nusr-et'in sahibi Nusret Gökçe sosyal medya hesabından kişisel cep telefonu numarasını takipçileri ile paylaştı. Önce herkes Nusret Gökçe'nin hesabının hacklendiğini düşündü ancak gerçek bambaşka çıktı.

MAGAZİN 19.03.2020, 13:27 19.03.2020, 13:33 Melek Eren - Editör, Genel Yayın Yönetmeni
Nusret Gökçe Telefon Numarası Paylaştı Herkes Hack Sandı Ama Gerçek Çıktı

Dünyada tuz serpme hareketi ile bir anda ünlü bir isim haline gelen Nusret Gökçe sosyal medya hesabından cep telefonu numarasını paylaştı. “Beni arayın ne zaman isterseniz bir telefon kadar yakınım” notu ile cep telefonu numarasını sosyal medya hesabından paylaşan Nusret Gökçe, aynı zamanda takipçileri ile yaptığı görüşmeleri de Instagram hesabından yayınladığı nokta

Moral Motivasyon Olsun Diye Paylaştım

banner32
Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Nusret Gökçe Corona virüs salgını nedeniyle herkesin evlerine kapanmak zorunda kaldığını bu nedenle vatandaşlara moral ve motivasyon olması amacıyla telefon numarasını paylaştığını söyledi. Telefon numarasının sosyal medyada yayılmasının ardından kısa sürede binlerce kişi Nusret'i aradı. 

Takipçileri ile Görüşmelerini Sosyal Medyada Paylaştı

Kendisini arayan takipçileri ile yaptığı görüşmeleri de Instagram hesabından yayınlayan Nusret Gökçe gelen talepleri de geri çevirmedi. Birçok özel günde yaptığı çalışmalar ve aynı zamanda sosyal yardım projeleri ile de takdir toplayan Nusret Gökçe'nin bu davranışı kısa süre içerisinde sosyal medyada gündem oldu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@