Oyuncu Bekir Aksoy ikinci kez baba oldu

2019 yılında hayatlarını birleştiren Bekir Aksoy-Nazife Oğlakçıoğlu çiftinin mutlu günü. Oyuncu Bekir Aksoy ikinci kez baba olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu.

MAGAZİN 18.03.2020, 21:01 18.03.2020, 21:07 Sinem Ramazanoğlu
Oyuncu Bekir Aksoy ikinci kez baba oldu

Oyuncu Bekir Aksoy 2019 yılında hayatını birleştirdiği Nazife Oğlakçıoğlu çiftinden güzel haber geldi. Oyuncu Aksoy sosyal medya hesabından ikinci kez baba olduğunu duyurarak, "Oğlumuz Asil Dün 14.55'te dünyaya merhaba dedi" paylaşımıyla yaşadığı mutluluğu takipçileriyle paylaştı.

Sosyal medya hesabından duyurdu

banner32
2019 yılında dünya evine giren çiftten güzel haber geldi. Oyuncu Bekir Aksoy, sosyal medya hesabından ikinci kez baba olduğunu takipçileriyle paylaştı. Doğum sonrası çekilen bir fotoğraf karesini paylaşan Aksoy, altına şunları ekledi;

"Arkadaşlar dün 14:55'te oğlumuz Asil, dünyaya merhaba dedi. Allah'a şükür hem Asil'in hem de dün çok zor bir şey başaran, bütün doğum anını her hücresinde hissederek bizi sonsuz mutlu eden güzel eşim çok iyi ve sağlıklılar. Yaşadığımız şu karamsar günlerde hem bizim için, hem ülkemiz, hem de dünyamız için bir umut yeni doğan çocuklarımız. İnşallah Asil de varlığı ile bizi onurlandırır her zaman."

"Oğlumuzu kucağımıza almak için sabırsızlıkla bekliyoruz"

Doğumdan öncede oğullarını kucaklarına almak için sabırsızlandıklarını belirten Aksoy, "Çok güzel bir duygu. Heyecanla gün sayıyoruz. Hazırlıkları tamamladık. Her gün eşimle birlikte uzun yürüyüşler yapıyoruz. Şu anda süreç normal ilerliyor. Oğlumuzu kucağımıza almak için sabırsızlıkla bekliyoruz" paylaşımında bulunmuştu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@