Oyuncu Gökhan Alkan’ın özel mesajları ifşa oldu

Oyuncu Gökhan Alkan’ın genç bir kadına attığı özel mesajlar ifşa oldu. Genç oyuncunun otelde masaj keyfi yapmayı teklif ettiği kadına attığı tüm mesajlar açıkça paylaşıldı.

MAGAZİN 20.04.2020, 15:26 20.04.2020, 20:51 Sema Topbaş
Oyuncu Gökhan Alkan’ın özel mesajları ifşa oldu

Oyuncu Gökhan Alkan’ın genç bir kadına attığı özel mesajlar ifşa oldu. Genç oyuncunun otelde masaj keyfi yapmayı teklif ettiği kadına attığı tüm mesajlar açıkça paylaşıldı. Son olarak FOX TV ekranlarında reyting rekorları kıran Yasak Elma dizisine transfer olan genç oyuncunun ifşa olan mesajlarında en dikkat çeken söz ise ‘Her bir zerrende olmalıyım’ ifadesi oldu.

Genç Kadın Engellenince Mesajları İfşa Etti

banner32
Yasak Elma ile ekranlara geri dönen genç oyuncu Gökhan Alkan’ın Ezgi Naz ismindeki genç bir kadına attığı tüm mesajlar sosyal medyada dolaşmaya başladı. Alınan bilgilere göre Ezgi Naz isimli kadın Alkan’ın kendisini engellemesine sinirlendi ve kendisine attığı tüm mesajları sosyal medyadan ifşa etti. Instagramda 15 bini aşkın takipçisi bulunan genç kadının ünlü oyuncu ile buluşma planları yaptığı ancak engellenmesi üzerine mesajları paylaşarak intikam aldığı iddia edildi.

‘Her Bir Zerrende Olmalıyım’

Mesajlarda Gökhan Alkan’ın genç kadına, ‘Uzay hava yolları, başın da döner, başı da döndürürsün’ ifadelerinde bulunduğu görülürken konuşmanın devamında da dikkat çekici ifadelerin yer aldığı görülüyor. Ezgi Naz isimli kadına otelde spa keyfi ve bunun ardından odada film izleme keyfi teklif eden Gökhan Alkan’ın konuşmasının devamında da ‘Kanıma girme’ diyen genç kadına, ‘Kan ne ki her bir zerrende olmalıyım’ ifadelerini kullanması dikkat çekti. İkili arasında geçen bu mesajlaşmadan bir süre sonra Gökhan Alkan’ın kendisini engellediğini fark eden Ezgi Naz, ünlü oyuncu ile arasında geçen tüm mesajlaşmaları ifşa ederek, ‘Engellemişsin çok üzüldüm’ notunu düştü. Gökhan Alkan cephesinden ise henüz konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@