Polisin kafasında şişe kırdığı iddia edilen ünlü Survivor yarışmacısı hakim karşısına çıktı

Survivor’ın sevilen yarışmacısı Adem Kılıççı, Beşiktaş’ta bir gece kulübünde müşteri olduğu belirtilen polis memurunun kafasında cam şişe kırdığı iddiası ile hakim karşısına çıktı.

MAGAZİN 26.12.2019, 14:42 Sema Topbaş
Polisin kafasında şişe kırdığı iddia edilen ünlü Survivor yarışmacısı hakim karşısına çıktı

Survivor’ın sevilen yarışmacısı Adem Kılıççı, Beşiktaş’ta bir gece kulübünde müşteri olduğu belirtilen polis memurunun kafasında cam şişe kırdığı iddiası ile hakim karşısına çıktı. Mahkemede verdiği ifadede olay yerinde tesadüfen bulunduğunu söyleyen milli boksör, kimseye vurmadığını ve sırf tanınan bir insan olduğu için kendisini suçladıklarını söyledi.

Devletimin Polisine Vurmam Dedi

banner32
İstanbul 37. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya katılan tutuksuz sanık Adem Kılıççı, Metin Sinanoğlu, Fikri Can Saral ve Mehmet Aziz Saral ile sanık avukatları mahkemede salonunda hazır bulundu. Mahkemede ifade veren sanık Adem Kılıççı’nın, şikayetçi polis memuru Murat C.’yi tanımadığını sanıklardan Fikri Saral’ı tanıdığını Saral’ın kuzenine boks eğitimi verdiğini belirtti. Olay gecesi orada tesadüfen bulunduğunu söyleyen milli boksör, kavganın başlamasından bittiği ana kadar orada olmadığını bir kavga olduğunu gördüğünü ama kimseye vurmadığını belirterek ‘Devletimin polisine memuruna kesinlikle vurmam’ savunmasında bulundu. Sırf tanınan biri olduğu için kendisini suçladıklarını belirten Kılıççı, sadece olay yerinde olduğu için sanık durumuna düştüğünü söyledi.

Suçlamaları Reddettiler

Sanıklar arasında yer alan Fikri Can Saral ise polis memuru Murat C.’yi tanımadığını ve olayın yaşandığı mekana eğlence amacı gittiklerini kimseye vurmadığını söyledi. Şahsın kendisine vurmaya başlamasıyla kendisini savunduğunu iddia eden Fikri Can Saral, şahsın kendisine saldırgan tavırlar sergilediğii ve küfrederek vurmaya başladığını belirten Saral, ve bir diğer sanık Metin Sinanoğlu’da suçlamaları kabul etmedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@