Popstar’ın yıldız ismini hatırladınız mı işte Abidin Özşahin’in son hali

2004 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan ve bir döneme damga vuran Popstar yarışmasının yıldız ismi Abidin Özşahin aradan geçen 16 yıl sonra hem değişen tarız hem de mesleğiyle şaşırttı.

Popstar’ın yıldız ismini hatırladınız mı işte Abidin Özşahin’in son hali

2004 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan ve bir döneme damga vuran Popstar yarışmasının yıldız ismi Abidin Özşahin aradan geçen 16 yıl sonra hem değişen tarız hem de mesleğiyle şaşırttı. Popstar’ın Tarkan’ı olarak adlandırılan ve yarışmanın en favori isimlerinden biri olan Abidin, yaptığı meslekle herkesi şaşırtıyor.

16 Yıl Önce Ekranlara Damga Vurmuştu

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve bir dönemin en popüler yarışması olan Popstar, sunucuları, jüri üyeleri ve yarışmacıları ile oldukça konuşulmuş ve yarışmaya katılan isimlerin ünlenmesini sağlamıştı. Fakat bu ün ve popülerlik çok uzun sürmedi ve yarışmanın bitmesiyle bu isimler ortadan kaybolup gitti. Bazıları kendi imkanları ile müziğe devam ederken bazı Popstar yarışmacıları müziği bırakarak farklı alanlardaki işlere yöneldiler. Bir döneme damga vuran Popstar yarışmasının en gözde isimlerinden olan ve Megastar Tarkan’a olan benzerliğiyle tüm dikkatleri üzerine çeken Abidin Özşahin’in yarışma sonrasında çıkardığı albümündeki ‘Boşuna’ ve ‘Zır Zır’ şarkıları dinleyiciler tarafından tutuldu ancak sonu gelmedi. Diğer yandan yarışmadaki diğer favori isimlerden olan Firdevs’e gönlünü kaptıran Özşahin, Firdevs ile uzun süre gündemde kalmıştı.

Abidin Özşahin Hangi Mesleği Yapıyor?

Popstar’ın ardından tam 16 yıl sonra ortaya çıkan Abidin Özşahin şimdilerde Kurumsal İletişim ve Marka Danışmanı olarak hayatını sürdürüyor. Mesleğinde kendini geliştiren ve birçok akademik eğitim alan Özşahin, sosyal medya hesabını da aktif olarak kullanıyor. Popstar’ın Tarkan’ı olarak hafızalarda yer edinen Özşahin, 7 Temmuz 1977 yılı Adana doğumlu. Türk Pop Rock Müziği ile Popstar yarışmasının yıldız ismi olan Abidin yarışmanın ilk senesinde de şampiyon olmuştu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@